Menu

Stanikomania!

przejdź na https://stanikomania.pl aby czytać dalej

Zachwyt nad Raptusem

kasica_k

Dawno nie było Frejek :-) Stęskniłam się trochę za tą marką, bo dawno nie sprawiłam sobie niczego nowego, od czasu Marvela, którego potraktowałam przede wszystkim jako eksperyment z nową konstrukcją, gdyż design nie wzbudził we mnie zachwytu. Rapture (w tłumaczeniu na polski: zachwyt, stan zachwycenia) zachwycił mnie kolorem - fantastycznym, neonowym pomarańczem, a może brzoskwiniem? ;) (odcień odbiega od typowego cytrusa), dlatego jeszcze na etapie oglądania próbek kolekcji uznałam go za musisztomiecia. Kolorystycznie nie zawiódł mnie ani trochę. Przedstawiam Wam więc Rapture (pseudonim: Raptus) w kolorze Orange i wersji padded half-cup bra.

Freya - Rapture, kolor: Orange, krój: half-cup, rozmiar: 36G [Rozmiary: 28 D-GG, 30 D-H, 32-36 B-H, 38 B-G, cena: 212 zł]

[czytaj dalej]

 

Komentarze (9)

 • tfu.tfu

  mnie ostatnio nic nie zachwyca jakoś szczególnie. chyba się starzeję ;-) albo zbryciałam do końca bo tylko różowy gossard mję chęć na posiadanie wygenerował :-D

 • kasica_k

  Jaki różowy Gossard? ;)

 • pierwszalitera

  Śliczny kolor ma ten Raptus - koralowy. Ja neony podziwiam niestety tylko na zdjęciach, bo postanowiłam nie kupować niczego, co na mnie nie leży (trzyczęściowa balkonetka), albo czego nie będę nosić (gąbka). Dlatego czekam cierpliwie na neonową mgiełkę o kroju half cupa, albo plunga. Czyli do świętego Dygdy....
  Liczyłam, że Ewa Michalak coś takiego nam może zrobi, ale co nowa kolekcja, to kolejne rozczarowanie. Szkoda.

 • kasica_k

  O tak, koralowy to też dobre określenie na ten kolor, aczkolwiek to jest koral neonowy. I jednak odrobina żółci w nim jest, choć na zdjęciach tego nie widać. Niestety nie udało mi się żadnym oświetleniem ani obróbką wyciągnąć realniejszego koloru.

  Neonową mgielkę przyjęłabym w dowolnym kroju, aczkolwiek zarówno plandże, jak i halfy byłyby bardzo mile widziane. Z korali miękkich (aczkolwiek niestety nie mgiełkowych) możesz spróbować też Orlę Coral, może jeszcze gdzieś została...

 • ochanomizu

  Nie rozumiem - piszesz Kasico "Konstrukcyjnie nie mam nic do zarzucenia, oprócz wspomnianej wcześniej otwartości misek, która jest trochę za duża dla mojego biustu. U sztywnych Frejek wolę konstrukcję z samymi pionowymi szwami od tej, gdzie u góry jest dodatkowy panel" - a na zdjęciu w Raptusie widzę tylko pionowe szwy.

  Co do pytania o jesienną kolekcję Freyi - czaję się na Pansy w longlinie, nabyłam Deco Rebel i Ooh la la (choć to nie do końca mój krój, ale nie mogłam się oprzeć). Inne modele - może na przecenie ;)
 • kasica_k

  @ochanomizu, no właśnie o to mi chodziło, że Raptus leży lepiej niż ten krój z nie-tylko-pionowymi szwami, mimo że jest trochę za otwarty. Może faktycznie trochę to niejasno napisałam :-)

  Pansy longline mam - nie mogłam się powstrzymać, mimo że longlajny podwijają mi się na brzuchu :-) Ale mam też chrapkę na balkonetkę. Te bratki to jedna z najlepszych rzeczy, jakie Freya dotąd wymyśliła, poza Arabelką :-) Rebela też mam :-)

 • Gość: [Swan] 195.117.34.*

  Rapture kusi, oj kusi :-) ale czy mocno będzie prześwitywał przez ubranie? Ale jako namiastkę neonowych kolorów wezmę Lily z Panache, czy ktoś może orientuje się jak wypada miseczkowo?

 • urkye

  Wow, ale cudo :) Aż korci, żeby sprawdzić czy nie wypłynę z 30H. W ogóle ciekawe, jak się układają frejowe halfy w tych rejonach rozmiarowych.

 • kasica_k

  @Swan, przez białe bluzki z wiskozy/bawełny prześwituje ;) Ja wręcz potraktowałam to ostatnio jako element stylizacji, choć normalnie wyznaję zasadę, że pod biały i zbliżone kolory nadaje się tylko nudziarz. No ale nie mogłam się powstrzymać :)

  @urkye, właśnie też jestem ciekawa - już w moim rozmiarze jest jakby niezbyt stabilnie, więc nie wiem, co na to H-miski. Myślę, że wcześniejsze halfy, np. Patsy, były solidniejsze, Raptus jest niestandardowo wiotki jak na modele w tym kroju.

  I jeszcze na koniec słowo do spamerów. Drodzy spamerzy, skasowałam tu wasze komentarze już chyba z 5 razy i bądźcie pewni, że będę robiła to nadal! Stanikomania nie służy do spamowania!

© Stanikomania!
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci