Menu

Stanikomania!

Dla obdarzonych sporym biustem: co, gdzie, za ile? Bielizna gustowna, kusząca i doskonale dopasowana. Odkryj swój Prawdziwy Rozmiar i ciesz się nim!

Burza mózgów, burza biustów, czyli brafitting dla zaawansowanych

kasica_k

 

Dobra Kreacja przy pracy :-)

Wracam do sprawodania z zagłębia polskiego bieliźniarstwa - Białegostoku. Tym razem relacja ze szkolenia brafittingowego w firmie Ava, które to wydarzenie było dla mnie bodźcem do odbycia całej wycieczki :-) W zapowiedzi szkolenia najbardziej zachęciła mnie obietnica przedstawienia procesu produkcji biustonosza i wizyty w fabryce, z czego organizatorzy świetnie się wywiązali (jak wygląda fabryka staników, możecie zobaczyć tutaj). Ta brafittingowa reszta okazała się jednak wcale nie mniej ciekawa :-)

[czytaj dalej]

 

Komentarze (5)

 • Gość: [wkg] *.play-internet.pl

  Widzę, że moje marzenie wyrażane w ubiegłym roku powoli zbliża się do rzeczywistości. Chodzi mi własnie o rozszerzenie opisu stanika z cyferek (obwód) i literek ( wielkości miski) na dodatkowe parametry , w pierwszej kolejności czy dany model jest wąsko czy szerokofiszbinowy, dalej czy dla biustu wysoko czy nisko osadzonego , w dalszej kolejności te parametry , o których był ona szkoleniu.
  Na chwilę obecna mam dwie potrzeby:
  - o podzielenie się z nami wiedzą wyniesioną ze szkolenia ( z tych wspomnianych notatek...)
  - o przetłumaczenie w oparciu o zdobytą wiedzę symboli z katalogu Avy tzn. która konstrukcja i jak oznaczona dla kog ( z uwzględnieniem szerokości fiszbin czy osadzenia biustu)

  A kiedyś może w każdym katalogu ( nie tylko Avy) będzie to prostu opisane w legendzie, ależ byłoby pięknie...

 • Gość: [Shiehallion] *.dynamic.chello.pl

  Kasico, bardzo ciekawy wpis, dziękuję :)
  Ja należę do tych klientek, które lubią wiedzieć - i to niekoniecznie tylko o konstrukcjach odpowiednich dla mnie samej, ale ogółem. Łatwiej byłoby mi wtedy udzielić rady znajomym czy rodzinie, co byłoby (być może) dla nich odpowiednie. Literki i cyferki niestety nie wystarczają, fakt.

  Czy miałaś może okazję zajrzeć ostatnio na Lobby? Odświeżyłam ostatnio pewien wątek, jestem ciekawa twojej reakcji ;)

 • kasica_k

  @wkg, to również moje marzenie. Szkolenie nie odpowiedziało na wszystkie moje pytania i pozostawiło pewien niedosyt, jeśli chodzi o modele szerokofiszbinowe, bo jako takie zostały opisane jeden-dwa modele - Polska to nie jest kraj dla szerokich biustów ;)) Jeśli zaś chodzi o wysokość fiszbin, to wydaje mi się, że we wszystkich modelach jest ona podobna. Niestety szczegółami z materiałow szkoleniowych nie bardzo mogę się dzielić (za dużo technikaliów - tajemnica firmy), ale mam nadzieję, że uda mi się opisywać regularnie część kolekcji Avy z uwzględnieniem różnych cech modeli (taki jest plan ;).

  @Shiehallion, dzięki za dobre słowo. Zajrzę :-)

 • Gość: [agnes] *.dynamic.chello.pl

  wolałabym, alby modelka na takim szkoleniu prezentowała swój rozmiar, a nie przypadkowy. W niektórych przypadkach dopasowanie fatalne, a to niestety już nie odzwierciedla tego, jak stanik leży na biuście.

 • kasica_k

  @agnes, które z dopasowań uważasz za niewłaściwe rozmiarowo?

© Stanikomania!
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci