Menu

Stanikomania!

Dla obdarzonych sporym biustem: co, gdzie, za ile? Bielizna gustowna, kusząca i doskonale dopasowana. Odkryj swój Prawdziwy Rozmiar i ciesz się nim!

Czarna Hera, czyli debiu(s)t marki Sapph :-)

kasica_k

 

Z holenderską marką Sapph po raz pierwszy spotkałam się na zeszłorocznym Salonie Bielizny (tu strona polskiego dystrybutora Sapph). Marka ta zadziwiająco szybko zaczęła pojawiać się w naszych bra-salonach, a na tegorocznych targach również nie zabrakło stoiska z eleganckimi plandżami i balkonetkami w ciekawych kolorach.

Znajomość z marką najlepiej rozpocząć od doświadczeń nabiustnych, a ponieważ mój biust wypada tutaj z gry, zaprosiłam do współpracy inny :-) Jedna ze stanikomaniaczek, Ania (100krotna), zgodziła się przetestować i zrecenzować dla nas wybrane modele Sapph dostarczone w tym celu przez firmę. Zaczynamy od Hery, bazowego modelu usztywnianego o termicznie modelowanych miseczkach. Oddaję głos naszej recenzentce, która nosi rozmiar 70E :-)

Sapph - Hera Padded; rozmiar: 70E, kolor: czarny [Rozmiary (EU): 70 B-F, 75 A-F, 85 B-F, 90 B-F, cena: ok. 180 zł; biustonosz został dostarczony recenzentce przez dystrybutora]

[czytaj dalej]

 

Komentarze (2)

  • ochanomizu

    Z Sapphem nabiustnie nie miałam do czynienia do tej pory - kojarzył mi się z paseczkowcami z Galerii sprzed kilku lat.
    Hera jest niebrzydka, ale jakoś mnie nie zachęca do próbowania - nie przepadam za bezszwowymi wytłoczkami (prawie żadna nie pasuje) i mimo małego rozmiaru (30dd) wolę stabilniejsze i wyższe tyły (zaokrąglone a nie proste).

  • kasica_k

    @ochanomizu, cieszy mnie każdy głos za nie-wytłoczkami, bo osobiście zawszę wolę misterne zszywanki i to najlepiej miękkie ;-) Wytłoczki niestety mocno narzucają własny kształt i czasem jest to wadą, gdy kształt ten mocno różni się od naszego własnego. Czasem jednak jest to kwestia trafienia na "swoją" wytłoczkę, np. znajomej stanikomanaczce kompletnie nie leży tak uwielbiane przez wszystkich Deco, za to wytłoczka od naszego Nipplexa sprawdza się doskonale :-) Ciekawe, co piszesz o tyłach, przeważnie kobiety narzekają na wszelkie "pancerności", a ja zawsze czuję, że się wyłamuję ze swoją preferencją do solidnego tyłu czy ramiączek niebędących sznurkami (pokazałam raz znajomej całkiem przeciętne ramiączko i usłyszałam: ale SZE-RO-KIE! ;) )

© Stanikomania!
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci