Menu

Stanikomania!

Dla obdarzonych sporym biustem: co, gdzie, za ile? Bielizna gustowna, kusząca i doskonale dopasowana. Odkryj swój Prawdziwy Rozmiar i ciesz się nim!

Dziewczyny w kowbojkach, czyli to był mocny rok :-)

kasica_k

 

Gdybyście zapytały, co jako stanikomaniaczka najbardziej zapamiętałam z 2016 roku, to łódzkie targi Salon Bielizny byłyby w ścisłej czołówce. Spokojnie, nie zamierzam po raz kolejny zanudzać Was relacją z imprezy ;-) - to już było; pozwolę sobie tylko (powyżej) wrzucić Wam film z pokazu, który na Salonie się odbył.

[czytaj dalej]

 

Komentarze (5)

 • Gość: [Jankowska] *.warszawa.vectranet.pl

  Moje największe bra-wydarzenie 2016 to Ty:) Dzięki Tobie odkryłam Brastop i - to bodaj ważniejsze - zdecydowałam się na zakup, bo wcześniej to tylko se dreptałam z nogi na nogę, że jakie tam oni mają fajne w tym Brytowie.
  Za każdym razem gdy odbieram paczkę (ostatni raz wczoraj) błogosławię Ci jako patronce mojego bra-szczęścia.
  Kocham, lubię, szanuję - i życzę stale rosnącej poczytności:))

 • noussommes77

  No świetnie :D

 • kasica_k

  @Jankowska, dziękuję za dobre słowo - wzruszyłam się :-)
  Nie ma co dreptać - trzeba próbować, przekonałam się o tym nie raz. Dzięki onlajnowi cały świat stoi przed nami otworem :-)

 • Gość: [kenna1] *.korbank.pl

  Życzę następnych owocnych dziesięcioleci. Różnorodnośc tematyczna Stanikomanii powoduje, że z zainteresowaniem czytam wszystko co piszesz. Poszerzasz moje bra-horyzonty Kasico. Moim odkryciem roku 2016 jest Gaia. Zostałam posiadaczką Maureen, Ebru czy Cetherine, odkrywając w ten sposób semi-softy tej firmy. Chwalę je sobie za wygodę, niezłą konstrukcję i całkiem udany design. Z wiosennej kolekcji czaję się z kolei na wybrane miękusy. Bardzo się cieszę, ze rodzime firmy, zwłaszcza te przystępne cenowo, tak dobrze się rozwijają. W tej grupie oprócz Gai lubię Avę, Gorsenię i Lupoline.

 • kasica_k

  @kenna1, dzięki za życzenia i opinię :-) Cieszę się, że polskie firmy na tyle się rozwinęły, że możemy je odkrywać wspólnie :-)

© Stanikomania!
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci