Menu

Stanikomania!

Dla obdarzonych sporym biustem: co, gdzie, za ile? Bielizna gustowna, kusząca i doskonale dopasowana. Odkryj swój Prawdziwy Rozmiar i ciesz się nim!

Niepokorna Defiant

kasica_k

 

Że tak retorycznie spytam, czy nie macie czasem uczucia, że ładną bieliznę szkoda chować pod ubraniem? Bo ja nieustająco - stanikomaniactwo zobowiązuje ;-) Jak na zamówienie takich jak ja pojawił się trend wzbogacania stanika o elementy, które mogą wystawać z dekoltu i zdobić nas także, gdy nie jesteśmy w negliżu.

Samanta - Defiant, konstrukcja: A911, rozmiar: 80H [Rozmiary katalogowe: 65 G-M, 70 F-L, 75 E-K, 80 D-J, 85 C-I, 90 C-H, 95 D-G, cena w sklepie firmowym: biustonosz 179 zł, kołnierzyk 49 zł, figi 69 zł; biustonosz został mi dostarczony przez producenta]

 

Komentarze (8)

 • Gość *.static.ip.netia.com.pl

  Super :)
  Podobają mi się takie fikuśne staniki, ale na razie poza zwykłym paseczkowcem nie mam nic specjalnego. W sumie może wypróbuję ten model, ale 1) jak będzie na wyprzy, 2) pewnie i tak się okaże, że ma za wąskie fiszbiny ;)

 • yaga7

  Haha, znowu mi się nie zalogowało, mój komp ostatnio szaleje ;)

 • Gość: [teresa104] *.adsl.inetia.pl

  Doczekałyście się wreszcie stanika z golfem:)

  Czekam na stanik ze skarpetami.

 • kasica_k

  A ja czekam na stanik z kapturem :-) Ale to jeszcze nie jest stanik z golfem, to jest stanik, jak widać na załączonym obrazku, z kołnierzykiem. Acz koronkowy streczowy golfik też mógłby być interesujący. Niedawno widziałam gdzieś takie krótkie koszulki z elastycznej koronki, wkładane na górę kadłuba.

 • Gość: [teresa104] *.adsl.inetia.pl

  Co do koszulek z koronki - czy powinnam się martwić, że wracają mody na rzeczy, które były modne w czasie, gdy byłam już dorodną panną? Były już takie golfiki, pod piersiami się kończyły. Potem miał być chudy brzuch, nie za dużo chudego brzucha zresztą, bo nad pępkiem już zaczynały się spodnie marchewy z jasnego teksasu, w wersji lux były to "piramidy". Dziś mamy "mom fit", żadne tam wieśniackie warzywa.

  Potem nastąpił styl grunge. Za duże koszulki obrypane takoż nad pępkiem, na to kraciasta flanelka z obrypanymi, a jakże, rękawami.

  Ten stanik przypomina mi te różne ustrojstwa sadomaso, które znam oczywiście tylko z kaset wideo:) Niezbyt gruntownie jestem wdrożona zatem, ale skojarzenie mam takie. Nie fikuśne, nie słodkie, nie zalotne. Trochę też jak tatuaż na szyi. Sadomasochizm i tatuowanie się ma entuzjastów. Może w innym kolorze... Nie wiem. Nie czuję tego.

 • kasica_k

  Tereso! Muszę cię być może zmartwić, ale spóźniłaś się z tym martwieniem. Ejtisy już wracały parę razy, w sensie wracają nieustająco od ładnych lat paru, najntisy też, kraciaste flanele obrypane były hiciorem rok temu :-)

  Stanik słusznie kojarzy ci się z BDSMowym klimatem, bo stąd w sumie te wszystkie oploty się wzięły, i ja osobiście lubię brać z tej stylistyki pewne rzeczy, a pewne mniej. Na przykład tu zrobiono to akurat pod mój gust - mamy koronkowy kołnierzyk, który mówi "jestem przypięty do STANIKA i pomyślcie CO TAM JESZCZE JEST POD SPODEM!", ale ze smyczą by mi się już tak dosłownie nie komponował, i o to chodzi.

 • Gość: [teresa104] *.adsl.inetia.pl

  Oj nie, hicior jest dopiero wtedy, gdy ja, doświadczona latami osiemdziesiątymi i dziewięćdziesiątymi, która postanowiła nigdy więcej nie być modna, zaczynam coś nosić, bo nic innego nie ma w sklepach. Tak się stało np. z rurkami, w których po prostu marnie wygląda mój tyłek ciężkawo wiszący nad iksowatymi nóżkami. Nie miałam wyjścia, musiałabym szyć.
  Niezbyt wybujałe i niezbyt wysokie w stanie marchewy to dla odmiany mój fason.

  Temat intrygowania bielizną poprzez wyciągnięcie jej kawałka wysoko ponad wszelki dekolt jest autentycznie ciekawy i nie mam zamiaru go deprecjonować tylko dlatego, że golf do stanika mi się nie podoba. Będę myślała o sprawie i, jeśli coś wymyślę godnego napisania, podzielę się wnioskami.

  (Mam nadzieję, że nie masz mi za złe wycieczek w inne niż staniczane rejony. Wal wprost. Do mnie zawsze tylko wprost.)

 • kasica_k

  @teresa104, wycieczki w rejony ogólnie pojętej mody oraz różne inne rejony jak najbardziej chętnie witam :-)

© Stanikomania!
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci