Menu

Stanikomania!

Dla obdarzonych sporym biustem: co, gdzie, za ile? Bielizna gustowna, kusząca i doskonale dopasowana. Odkryj swój Prawdziwy Rozmiar i ciesz się nim!

Minnie - deszczowa wiosna :-)

kasica_k

Tak wyglądam z nieobciętą głową ;-)

 

Wzór tego stanika co prawda kojarzy mi się deszczowo i wodnie, ale i w słońcu zagra świetnie :-) A nadchodzące podobno upały na pewno sprawią, że zapragniemy ochłody.

Z balkonetkami marki Cleo by Panache mój związek jest... miłosno-nienawistny. Dlaczego? Bo wiele z nich mi się podoba, ale zawsze, zanim przymierzę, towarzyszy mi obawa przed tak zwanym powiewaniem górnej części miseczki. Nie wiem do końca, jak zdiagnozować problem z punktu widzenia typologii biustokształtów: czy chodzi o niedostatek pełni u góry, czy może o tak zwane krótkie korzonki czyli niską podstawę (pole, na którym pierś jest przyrośnięta do tułowia, może mieć nie tylko różną szerokość, ale i wysokość), a może po prostu wiotkość dojrzałego wieku - dość, że górnej miski w tych konstrukcjach często nie wypełniam (zmniejszanie rozmiaru nic nie daje poza zwężeniem miski). Tu akurat Minnie jest chlubnym wyjątkiem, podobnie zresztą jak Kayla, a w aktualnym sezonowym wydaniu polubiłam ją szalenie.

Cleo by Panache - Minnie, rozmiar: 38FF [Rozmiary: UK 28 E-H, 30-38 D-J; cena: ok. 180 zł; biustonosz został mi dostarczony przez dystrybutora]

 

Komentarze (2)

 • yaga7

  Świetne foty z głową :)

  Minnie leży na Tobie super i dizajnowo też fajny stanik.

  Ja ostatnio przestałam nosić Cleo, 36FF jakoś mi wyciska boczki, do tego preferuję szersze obwody, mierzyłam kiedyś 38, ale z kolei był za luźny. Aha, 36G też próbowałam z jakiegoś modelu, też nie leżał.
  Poza wyciskaniem boczków czy też plecków zaczęły mnie też uciskać fiszbiny pod pachą. Generalnie jakoś wypadłam z Cleo, a kiedyś bardzo, bardzo je lubiłam. Ale nie wiem, może kiedyś te małe wady mi nie przeszkadzały albo po prostu nie miałam lepiej dopasowanych staników ;)

 • kasica_k

  Dzięki :-) Ja z tyłami/boczkami nie mam problemów (poza tym, że Cleo jest ogólnie ciasne, więc po prostu przesiadłam się na 38), za to miseczki potrafią być kapryśne...

© Stanikomania!
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci