Menu

Stanikomania!

Dla obdarzonych sporym biustem: co, gdzie, za ile? Bielizna gustowna, kusząca i doskonale dopasowana. Odkryj swój Prawdziwy Rozmiar i ciesz się nim!

Subtelna Sofie, czyli nude nie musi być nudny

kasica_k

Sofie_Gorteks_selfie_0000_b

Nudny nudziarz? No chyba NIE U MNIE! :-)

 

Po kolorowych szaleństwach i sroczych migotaniach czas na coś odważniejszego :-D Stanikomaniaczki miewają do beżu stosunek ambiwalentny - jest ultrapraktyczny, ale dla części z nich symbolizuje bieliźniany konserwatyzm i mały wybór. Co jakiś czas jednak zdarza mi się beżak, który usuwa te skojarzenia. Sofie nie jest najbardziej typowym, czysto funkcjonalnym korpo-nudziarzem. Po pierwsze - jest obficie haftowana, po drugie - zawiera granatowy kontrast, a po trzecie - jest delikatna i urocza. Dzięki temu może łatwo grać rolę stanika terapeutycznego dla antybeżowców :-)

Gorteks - Sofie, rozmiar: 85H, krój: B201 [Rozmiary: 70-95B, 65-95C, 65-100 D-F, 65-95G, 65-90H; cena biustonosza w sklepie myBra.pl: 98,90 zł, cena fig 45,90 zł; komplet został mi dostarczony przez producenta]

 

Komentarze (2)

  • Gość: [teresa104] *.adsl.inetia.pl

    Topielica:)
    Niby nie lubię beżu, ale beż z czymś już nie jest zły. Miałam kiedyś stanik, sama go kupiłam, nie miałam go zatem przypadkowo, beżowo-kawowy. I ogromnie się sobie w nim podobałam, żal było bluzkę zakładać.
    Ten granatowy motyw przypomina mi, zwłaszcza na majtkach, jakąś regionalną ceramikę. W staniku trochę tej lamówki też by się przydało, a tak jest ciut mdławy, tył zwłaszcza, choć dla wielu może to być zaleta.

  • kasica_k

    Nie topielica, tylko gwiazda! NYC Cosmic Metals Lip Cream, kolor Celestial Star, nie sponsorował tej notki ;-) Masz rację ze skojarzeniem ceramicznym. Mam też lekko obrusowo-serwetkowe. Tył nudny, jak często, ale tu wystarczyłby mi jakiś mały motywik np. przy zapięciu kawałki haftu, czy coś takiego. Inne elementy w granacie chyba by go przytłoczyły. On ma raczej znikać, stapiać się, robić za tatuaż z kwiatuszków.

© Stanikomania!
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci