Menu

Stanikomania!

Dla obdarzonych sporym biustem: co, gdzie, za ile? Bielizna gustowna, kusząca i doskonale dopasowana. Odkryj swój Prawdziwy Rozmiar i ciesz się nim!

Wysokie Szczyty, czyli kto nosił koronki po szyję, zanim to było modne?

kasica_k

Po recenzji Gossardowego plandża pozostanę jeszcze przez chwilę przy temacie koronki po obojczyki (trend przez niektóre z nas zwany „stanikami z golfem”). Jak wiemy, moda na tak zwane bralety szaleje, ale korzystają z niej głównie małe biusty. Ech, małe biusty zawsze były jakieś modniejsze (smuteczek)... Mały biust może swobodnie odziać się na przykład w taką oto braletkę od Ewy Bień:

 

EwaBien_braletka

[foto: Ewa Bien]

 

Komentarze (3)

 • Gość: [de] *.dynamic.mm.pl

  Mam rozmiar 30H, wiec nie zalapie sie na braletke, ale gdyby wymyslono taka w moim rozmiarze to chetnie bym ja nosila, ale w sypialni:)

 • Gość: [Cantemir] 213.205.194.*

  Braletki i inne miękkie biustonosze w szerokim zakresie rozmiarów można zamówić z Impish Lee. Do tego można dobrać do kompletu doły i inne fatałaszki ;). Ceny... no cóż, tyle się płaci za bieliznę na zamówienie. Tutaj recenzja blogerki z wyższej sfery rozmiarowej: thefullfiguredchest.com/2017/07/plus-size-review-longline-sweetheart-bralette-impish-lee/, rzecz wygląda na całkiem solidną.

 • kasica_k

  @de, braletka Cleo pierwotnie była planowana właśnie do H, ale niestety producent poprzestanie na G :-( Napisałabym, że mam nadzieję na poserzenie rozmiarówki, ale jeśli w ogóle, to nastąpi to nieprędko. Szkoda, bo jeśli ten stanik ma poradzić sobie z 34G, to z 30H też by sobie poradził...

  @Cantemir, dzięki za przypomnienie :-) Zupełnie zapomniałam o istnieniu tej firmy, zaglądałam tam chyba długo przed braletkowym trendem ;-) Ceny niestety są kosmiczne... Dzięki za link do recenzji, jest ciekawa, choć efekt końcowy niezbyt przypadł mi do gustu. Szkoda, że autorka nie zamieściła większej liczby zdjęć nabiustnych (nie to co ja he he :). Przeczytałam też jej inny artykuł o negatywnych aspektach braletkowego trendu i była to ciekawa lektura.

© Stanikomania!
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci