Menu

Stanikomania!

Dla obdarzonych sporym biustem: co, gdzie, za ile? Bielizna gustowna, kusząca i doskonale dopasowana. Odkryj swój Prawdziwy Rozmiar i ciesz się nim!

Za zasłoną koronek, czyli Gossard: Gypsy High Apex Plunge

kasica_k

 

Jako ofiara mody uparłam się, że będę eksplorować trendy - wbrew przeszkodom, które stawiają na mej drodze rozmiar biustu oraz problemy bra-designerów. Nie jest łatwo, bo płachta czy też płachty miękkiej koronki na większym biuście działają zupełnie inaczej, niż na mało wydatnych czy wręcz minimalnych wypukłościach. Czy koronkowe trójkąty, czy też staniki takowe udające, w ogóle nadają się dla większych biustów? A może powinnam sobie odpuścić? O nie - Stanikomania nigdy nie cofa się przed eksperymentem! 

 

Komentarze (4)

 • Gość: [de] *.dynamic.mm.pl

  Biustonosz nieładnie się prezentuje. Chodzi mi o to, że jest zbyt zabudowany. Nie nadaje to lekkości i powabu;

 • kasica_k

  No trudno. Nie będę lekka ;-)

 • Gość: [Ania.Brarevolution] *.play-internet.pl

  Mi się bardzo podoba! Jak dla mnie wygląda lekko i powabnie, ale wszystkim nigdy się nie dogodzi. No i ten piękny kolor ;)

 • kasica_k

  @Ania, no właśnie przy lekkości się nie upieram, bo mnie też jawił się z początku przyciężko, ale to kwestia przyzwyczajenia :-) Powab natomiast to już osobnicza kwestia... Mnie się bardzo podoba, jak robi dekolt, no i oczywiście Ten Kolor. Dzięki za opinię :-)

© Stanikomania!
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci