Menu

Stanikomania!

przejdź na https://stanikomania.pl aby czytać dalej

Kometa Hailey

kasica_k

Stylóweczka: kosmos Art Deco. Sponsorowała: Ava Lingerie, nie sponsorował: Pierre Bex (biżu).

Kobiety jak rakiety, staniki jak komety! Hailey jest oczywiście imieniem żeńskim, jednak cóż poradzę, skojarzenie z Kometą Halleya nie chce się odczepić i już. Zwłaszcza że hafty na tym staniku kojarzą mi się nie tyle roślinnie, co gwiaździście. Zielenie, szmaragdy i ciemne szafiry za to dałyby się wkomponować w zorzę polarną - co przypomina, że jesień blisko. I tu powiem „stop” skojarzeniom, bo to model z kolekcji letniej, która nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa!

To miała być gwiazda sezonu. Miała układać się jak Avowskie side-supporty, czyli ładnie zaokrąglać, miała być wygodna (bez fiszbin bocznych) oraz, last but not least, zielona. I powiem Wam z góry, że dała radę ze wszystkim.

Ava - Hailey 1514, krój: soft side support, rozmiar: 85F [Rozmiary w katalogu: 65 E-J, 70 D-J, 75 B-I, 80 B-H, 85 B-G, 90 B-F, 95 B-E, 100 B-D, cena: 92,64 zł w Kontri.pl; biustonosz otrzymałam od producenta]

 

Komentarze (3)

 • Gość: [kenna1] *.korbank.pl

  Z letniej kolekcji Avy kupiłam Ines soft, a teraz rzutem na taśmę, po urlopie upolowałam chyba ostatnią Hailey w moim rozmiarze. Kolor i haft prześliczne. Mnie dla odmiany podoba się połączenie z szafirem. Zawieszkę załatwiłam krótko, odcięłam i już, zupełnie mi nie pasowała do tego modelu. Gatki też wolałabym nieco wyższe, ale są akceptowalne. Oba komplety bardzo wygodne. Teraz "choruję" na Picaso (Picasso?). Cieszę się bardzo, że Ava wciąż się rozwija, a bielizna jest dostępna w rozsądnej cenie. Dodam, że Hailey świetnie się na Tobie prezentuje, no i jeszcze włosy pod kolor... super.

 • kasica_k

  Dzięki za miłe słowo :-) Picaso (tak jest w katalogu ;-) ) już przymierzałam, fajny jest, tylko muszę chyba zmienić rozmiar - znowu z 80G na 85F, bo ciasny. W ogóle mam wrażenie, że Ava coraz ciaśniejsze obwody robi, bo nawet to 85 odczuwam jako ścisłe w niektórych modelach (w Hailey mniej, w Evicie którą mam właśnie na sobie - bardziej). No i bardzo bym się ucieszyła z wyższych majtek. Właśnie przymierzyłam kolejną Samantę i tam są super wysokie gacie :-) Avo, uszyj nam wyższe majty! :-)

 • yaga7

  Tylko nie wyższe gacie :D Avę właśnie lubię też za majtki. Wyższe gacie ma Gorsenia i kompletnie, kompletnie mi nie leżą :(
  Hailey mam (ale bez gaci, bo w kontri się skończyły, muszę upolować gdzie indziej), na Picaso czekam niecierpliwie.

© Stanikomania!
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci