Menu

Stanikomania!

przejdź na https://stanikomania.pl aby czytać dalej

Biust ocenzurowany

kasica_k

Kadr z reklamy marki Berlei

 

Ten news mógłby stać się krótkim postem na facebooku - tyle że, no właśnie, nie bardzo może. Reklama australijskiej marki Berlei, z której kadr widzicie wyżej, została bowiem zakazana zarówno na tym portalu społecznościowym, jak i na Instagramie.

 

Komentarze (4)

 • Gość: [Iza] *.173.16.170.tesatnet.pl

  Brawo! Absolutnie sie zgadzam!!! Fajnie ze sa juz kobiety walczące o staniku na duze piersi, teraz czekam na kobiety walczącą o staniki na piersi które przed karmieniem były duze w teraz juz nie sa i nie bardzo wiadomo co z nimi w tym staniku zrobić...

 • kasica_k

  @Iza, biust tak zwany wymagający - ten temat potrafi ogarnąć dobra brafitterka, dobierając modele sprawdzające się na piersiach, które nie są, jak to się mówi, samonośne. To problem dotyczący mnóstwa kobiet. Takie modele istnieją, aczkolwiek może być trudno znaleźć je w sieciówkach (czasem się zastanawiam, czyje właściwie wymagania spełnia ich oferta...). Skąd jesteś, jaki masz rozmiar? Może coś wykombinujemy.

 • Gość: [Ina] *.adsl.inetia.pl

  Prawdę powiedziawszy, nie rozumiem połowy tych wycyrków z biustem. Pauzuję, przyglądam się, i nie pojmuję. Ale to chyba dobrze, nie?

 • kasica_k

  @Ina, no chyba dobrze :-) Ja stosuję czasem naklejki na sutki - po to, by zdjęcia tutaj były "cenzuralne". Ale na co dzień nie używam wobec biustu przemocy. Choć zdarza mi się, że biustonosz mnie uwiera, nie pasuje do mojego kształtu - co skrupulatnie odnotowuję w recenzjach. Ostatnio kłuły mnie boczne patyki - wyprułam :-)

© Stanikomania!
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci