Menu

Stanikomania!

przejdź na https://stanikomania.pl aby czytać dalej

Deszcz kwiatów - V Salon Bielizny

kasica_k

V Salon Bielizny - jesień 2015

V Salon Bielizny - foto ekstrakt (kliku kliku) :-)

 

Jeśli ktokolwiek się spodziewał, że dwa Salony Bielizny w roku zapewnią mniejsze tłumy na imprezie, był w błędzie :-) Nie znam co prawda liczb, ale Salon Bielizny 1 października roił się od bieliźnianych pasjonatek i pasjonatów nie mniej niż edycja wiosenna (która odbyła się w marcu).

 

Komentarze (11)

 • Gość: [felisdomestica] 212.87.20.*

  Przepiękne są niektóre. I fantastyczne kształty nadają. Wygląda na to, że teraz firmy brytyjskie będą się uczyć od polskich :-). I cieszą mnie bezfiszbinowce - nareszcie będzie w czym w ogródku popracować.

 • kasica_k

  @felisdomestica - mnie też cieszą :-) Chciałabym trochę poeksperymentować z brakiem drutu. Tak się zastanawiam, czy przypadkiem bezfiszbinowce nie były przez lata traktowane po macoszemu jeśli chodzi o rozwój konstrukcji. Bo chyba jest tu wbrew pozorom wiele możliwości i bezfiszbinowiec nie musi być niekształtnym workiem na piersi. A może coś zamiast tradycyjnego drutu, np. jakieś bardziej elastyczne usztywnienia? Tak, by zapewnić jakieś kształtowanie bez punktowego nacisku na ciało. Ciekawe, jakie będą staniki przyszłości.

  A firmy brytyjskie już mają się czego uczyć od polskich - większej różnorodności fiszbin chociażby ;)

 • Gość: [felisdomestica] 109.206.210.*

  Już nie mówiąc o tym, że bezfiszbinowce mogłyby być przynajmniej kolorowe. No ale może rynek narzuca takie a nie inne wybory producentów...

 • kasica_k

  @felisdomestica Myślę, że będą i kolorowe, nawet już się zaczynają. Jest tam w notce taka kwiatkowata Gaia bez drutu :-)

 • takismiesznypan

  Każda znajdzie coś dla siebie prawda ? :D

 • Gość: [juliak38] *.dynamic.chello.pl

  o nie, chyba muszę zakopać gdzieś kartę płatniczą i szybko zapomnieć gdzie ją zakopałam! Wspaniała ta fotorelacja i relacja pisemna też :)

  mam pytanie, czy Kinga trzyma rozmiary? I kiedy będzie ta niesamowita zielona EB?

 • kasica_k

  @juliak38, dzięki :-)

  Kinga u mnie jak dotąd dość konsekwentnie się zachowuje rozmiarowo. Mam już 3 sztuki w 80H, a właściwie to nawet 4, wszystkie pasują - oczywiście są różnice, typu tu trochę ciaśniej, tam trochę luźniej, ale mieszczą się w przeciętnej.

  Nie wiem, kiedy dokładnie będzie ta zielona - na pewno w kolekcji wiosennej, a nazywa się Latonia :-) (więc może latem ;-) )

 • szarlatanszmatan

  Ombrzak wygrywa.

 • kasica_k

  @szarlatanszmatan, u mnie też by wygrał, gdyby nie rozmiarówka ;) Ale z urody był gwiazdą bezsprzecznie.

 • szarlatanszmatan

  @ kasica_k, pocieszę Cię, że wprawdzie mój biust się załapuje, ale portfel już nie:P.

 • Gość: [Brafinette] *.dip0.t-ipconnect.de

  Och, było bosko! W porównaniu z ziejącymi nudą imprezami w Niemczech, to był czad! Tylko miejsca i czasu za mało, za mało!!! Tu są duże stoiska i mało ludzi, a w Łodzi na odwrót. Do niektórych stoisk trudno się było w ogóle dopchać.

  Byle tylko firmy trzymały jakość i kurs na konsumenta.

  No i gastronomicznie możnaby jednak może poszukać innych rozwiązań, bo przy tylu osobach nie bardzo było gdzie usiąść, a zjeść też trzymając na kolanach styropianowy pojemnik... a tak by się chciało z tym i owym pogadać. No, przynajmniej uścisnęłam dłoń Stanikomanii <3

  Ale tak w ogóle - super! Przygotowuję swoją relację po niemiecku, bo koleżanki mnie już zasypały mailami: Jak było i co nowego...
  Cieszę się, że pojechałam!

© Stanikomania!
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci