Menu

Stanikomania!

przejdź na https://stanikomania.pl aby czytać dalej

Clarisse, czyli koronkowa robota

kasica_k

 

Zawsze się cieszę, gdy nasze firmy wprowadzają nowe konstrukcje, zwłaszcza jeśli nie jest to kolejny model push-upa albo half-cup do F :-) O kłobuckiej firmie Nessa nie da się jednak powiedzieć, że nie dba o duże rozmiary. Na nowy model Clarisse w kroju side-support rzuciłam się więc z szałem, i dobrze, bo testy tej konstrukcji wypadają u mnie jeszcze lepiej niż poprzednio recenzowanej Moly. Do tego bardzo spodobał mi się design.

Clarisse udało mi się przymierzyć już w październiku, na ostatnim Salonie Bielizny w Łodzi. Jest więc kolejnym pozytywnym przykładem, że cuda oglądane na targach trafiają potem do sklepów. Miła ciekawostka: Clarisse doceniają nie tylko polscy, ale i zagraniczni detaliści, co już daje się zauważyć na różnych firmowych instagramach :-)

Nessa - Clarisse, rozmiar: 85H [Rozmiary: 65 E-S, 70 D-R, 75 C-P, 80 B-O, 85 B-N, 90 B-M, 95 B-L, 100 B-K, cena: ok. 155 zł; biustonosz został mi dostarczony przez producenta.]

 

Komentarze (8)

 • urkye

  Wow, leży rewelacyjnie! Wizualnie też mi się podoba. Piękna koronka. Czarny tył tu mi akurat pasuje;) Majtki z golfem świetne!
  Nie miałam jeszcze żadnej Nessy. Hmm... chyba pora to zmienić;)

 • Gość: [felisdomestica] 212.87.20.*

  O matko, ale się uśmiałam z tej Barbie :-). A na tobie leży świetnie, w ogóle świetny biustonosz.

 • kasica_k

  @urkye, dzięki, ja jestem naprawdę super miło zaskoczona tym kompletem. Deklasuje niejeden brytyjski produkt ;-) Szczerze polecam wypróbowanie.

  @felisdomestica, biustonosz super, zgadzam się :-) A zdjęcie z katalogu faktycznie bardzo lalkowate. Mam nadzieję, że ta stylistyka będzie powoli odchodzić na rzecz większej naturalności i oraz większej różnorodności modelek. Przy produkcie w tak ogromnym zakresie rozmiarów aż się o to prosi :-)

 • renulec

  Nessie kibicuję od kilku lat. Jestem pod wrażeniem, jaką drogę przebyła ta firma. Myślę, że gdyby inne polskie firmy bieliźniarskie rozwijały się w takim tempie - żyłybyśmy w stanikowym Eldorado ;-). Klaryski jeszcze nie mam u siebie, bo w oczekiwaniu na nią zamówiłam Angelę i teraz - Tess (właśnie czekam na przesyłkę). Najprawdopodobniej po nowym roku nadrobię te zaległości. A pytanie o to, która z fotek podoba mi się bardziej traktuję jako retoryczne ;-). Żeby była jasność - uważam, że pani z lewej też ma świetną figurę. Po prostu agencja reklamowa, która jest odpowiedzialna za to zdjęcie chyba nie do końca zdawała sobie sprawę, w jak ważkim przedsięwzięciu wzięła udział i ile uważnych kobiecych ócz (oczuf? ;-) będzie przyglądać się efektom jej pracy. A tu prosz... :D

 • Gość: [wkg] *.centertel.pl

  Faktycznie, wyjątkowo ładnie się ten model układa. ja zwracam uwagę na to, czy po miseczką nie ma , nie wiem jak to lepiej opisać , "pustki powietrznej", takiego czegoś co sprawia wrażenie , że drut idzie za nisko i tworzy się fałdka materiału. W tym modelu nie ma śladu owej "pustki".

  I ogóle zdjęcie całości 100 razy lepsze od tego "obrazka" z plastikową lalką ; tego nawet zdjęciem się nie da nazwać, podejrzewam, ze dziewczyna ,której zdjęcie stanowiło bazę do obróbki nie byłaby w stanie siebie na nim rozpoznać.
  Swoją droga, masz wpływ na producentów, nie można tam w Nessie wytłumaczyć, że takimi "obrazkami" odstraszają a nie zachęcają?

 • Gość: [g101] *.dynamic.mm.pl

  Polecam Nesse. Dobrze radzi sobie z duzym biustem. Zdjecie katalogowe bez komentarza.

 • kasica_k

  @renulec, natychmiast poleciałam obejrzeć Tess i Angelę - bardzo ładna klasyka! Co do figur - no właśnie, tak świetna figura, ani w ogóle żadna, nie potrzebuje takiej obróbki. Nie trzeba przerabiać kobiet na lalki, by wyglądały pięknie.

  @wkg, tak, ta "pustka" zwykle świadczy o tym, że kształt piersi trochę się nie zgadza ze kształtem miski. I tak, Clarisse pod tym względem dobrze się zgrywa z moim biustem :-)

  Co do zdjęcia - mam nadzieję, że uda się kiedyś zmniejszyć tę sztuczność w naszych katalogach. Ten sam błąd popełnia większość firm... Będę oczywiście drążyć ten temat, bo widać, że konsumentki są już tą stylistyką zmęczone.

 • renulec

  @kasica_k, rzekłaś!

© Stanikomania!
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci