Menu

Stanikomania!

przejdź na https://stanikomania.pl aby czytać dalej

Stanikowy rok 2017 w bieliźnie, mediach i naszych głowach :-)

kasica_k

Victory_selfie_newyear_b3

 

Podsumowania są nudne, conie? :-) Nie wiem, czy bardziej dla czytelnika, czy dla twórcy, bo przyznam się Wam, że za każdym razem czuję się zmęczona tematem, jeszcze zanim do niego zasiądę. Dlatego nie każdy stanikowy rok chciało mi się podsumowywać. Ale, teraz będzie Ale :-) Ale tym razem jest inaczej, bo naprawdę tyle się fajnego przez ostatni - jedenasty, dodam - rok istnienia Stanikomanii wydarzyło, że wraca mi się do tego wszystkiego niesamowicie przyjemnie. 

 

Komentarze (6)

 • Gość: [juliak38] *.dynamic.chello.pl

  wspaniałe podsumowanie i obiecujące plany - mój absolutnie ulubiony blog więc mam tylko jedną prośbę - więcej wpisów! :)

 • kasica_k

  @juliak38, dziękuję :-) Fajnie, że masz ochotę na więcej. Ja też, tylko zastanawiam się, czy moje czytelniczki mają czas to wszystko czytać ;-)

 • Gość: [teresa104] *.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

  "100 staników na stulecie odzyskania niepodległości" - dwa tygodniowo musisz recenzować, zmieści się jedna przerwa na chorobę albo urlop.

  Rób, Kasico, swoje. To duże dzieło jest. A cele i tak się pojawią.

 • kasica_k

  @teresa104, Ty zawsze mnie motywujesz! :-) Jeszcze by się przydało sto metrów kwadratowych na te sto staników, majtków i tak dalej. Ale podoba mi się liczba sto, bardzo :)

 • Gość: [kasia.winna] *.dynamic.chello.pl

  Popieram postulat więcej wpisów. I jeszcze żeby czytanie pozytywnych recenzji blokowało kartę kredytową czytającej ;-)

 • kasica_k

  @kasia winna, dzięki za wsparcie :-) A z tą kartą to przykro mi, brak możliwości technicznych :D (oraz czy na pewno tego chcesz? ;))

© Stanikomania!
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci