Menu

Stanikomania!

przejdź na https://stanikomania.pl aby czytać dalej

Bielizna nie-użytkowa, czyli brafitterka na targach w Paryżu

kasica_k

Paryz_Dorota_Sophie1

Na zdjęciu po prawej, patrząc od prawej - autorka artykułu Dorota razem z Miss Sophie Cake, autorką bloga Two Cakes on a Plate współpracującą z fińskim sklepem Lumingerie, w którym można kupić m.in. polską bieliznę D+ :-) Jej paryski trend report przeczytacie tutaj

 

Dziś zapraszam Was do Paryża, na targi Salon International de la Lingerie :-) Targi te to jedna z najważniejszych na świecie bieliźnianych imprez. Gdy Dorota zaproponowała mi, że przygotuje dla nas relację z ostatniej edycji, która odbyła się 20-22 stycznia, podskoczyłam z radości i wytrzeszczyłam oczy z ciekawości :-) Byłam ciekawa nie tylko samych najnowszych kolekcji (które zresztą już częściowo znamy), ale także tego, jak w stolicy mody traktuje się temat brafittingu i szerokich zakresów rozmiarów.

Zapraszam Was więc do zaspokojenia ciekawości i oddaję głos Dorocie.  Zarówno tekst, jak i ilustracje stworzyła Dorota (na końcu notki zapraszam do galerii zdjęć). 

 

Komentarze (4)

 • urkye

  świetny artykuł! :) Czyli szykujemy się na biel? To chyba najbardziej niepraktyczny kolor w bieliźnie;)
  Bardzo ciekawe propozycje od Gossarda.

 • Gość: [Brabell] *.unknown.vectranet.pl

  Dziękuję Dorota za bardzo rzeczową relację :) . Super :)

 • kasica_k

  @urkye, mnie biały trend chyba jednak nie przekona ;) A Gossard ostatnio ma coraz ciekawsze rzeczy, np. www.gossard.com/products/Bras/Plunge/Superboost-Lace-Deep-V-Bralet/Black - szkoda, że longline, ale i tak jestem ciekawa, jak by to na mnie leżało :-)

  @Brabell, dzięki, przekażę podziękowania :)

 • urkye

  Wow, ciekawe! Krój wygląda na wymagający, bez samonośnego biustu może być ciężko;)
  Do mnie biały też totalnie nie trafia. Mam okrągłe zero białych staników i ten stan trwa niezmiennie od wielu lat.

© Stanikomania!
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci