Menu

Stanikomania!

przejdź na https://stanikomania.pl aby czytać dalej

Maya na wiosenne roztopy

kasica_k

Gaia_Maya_selfie_12_b

 

Kiedy przyszła do mnie przesyłka z Mayą, oczy mojej duszy ujrzały krystaliczne strumienie i śniegi topniejące w promieniach wiosennego słońca ;-) A teraz tylko patrzeć, jak ten turkusik zacznie się kojarzyć bardziej z niezapominajkami, niż soplami lodu na tle błękitnego nieba. Czeka nas wielka turkusowo-błękitna fala w tym sezonie, więc jeśli kochacie turkusy, śledźcie najbliższe recenzje! Oprócz wesołego koloru Maya rozweseliła mnie także fajnie układającym biust krojem oraz tym, że jest wygodna oraz pasuje (załapałam się na rozmiarówkę), co stanowiło miłą niespodziankę. Do rzeczy zatem. 

Gaia - Maya [Rozmiary: 65 E-K, 70 D-J, 75 C-I, 80 B-H, 85 B-G, 90 B-F, 95 B-E, cena regularna: 94,90 zł, zobacz zniżkę na końcu notki! :-) Biustonosz został mi dostarczony przez firmę].

 

Komentarze (9)

 • Gość: [kocimokiem] *.dynamic.chello.pl

  turkusik przepiękny. własnie się kiwam, bo muszę podjąć decyzję. dodatkowo znalazłam motyw na biżu, dziękuję.

 • yaga7

  A ja lubię te szerokie ramiącha :D

  Gaię mam w 80H i 80I, obecnie przez większość czasu lepiej leży 80I, chociaż tak naprawdę w przypadku 80H jakoś nie do końca widać, żeby był za mały. Ale może to kwestia tego, ze w 80I mam szersze fiszbiny, a nie mega głębszą miskę, dlatego leży lepiej.
  Nad Mayą się będę zastanawiać, bo kolorek ładny :) Aczkolwiek są modele, które podobają mi się, więc zobaczymy, zobaczymy.
  Gaiowego miękusa mam chyba jednego i w rozmiarze maxi wlaśnie, ale na pierwszy rzut oka to jest inny fason niż balkonetkowa Maya.

 • Gość: [maalcem] 95.40.202.*

  Czuję się zachęcona do kupna. Niebawem pewnie będę dumną nosicielką. :-)

 • kasica_k

  @kocimokiem, życzę owocnej decyzji ;) A pokażesz biżu jak już będzie? :)

  @yaga7, Ja lepiej znoszę szerokie ramiącha jeśli są jakieś ozdobne bardziej i ciemne :-) Te już trochę przekraczają moją tolerancję szerokościową, która jest w sumie duża, do 2 cm nie narzekam :)

  @maalcem, pochwal się, jak już będziesz :)

 • kasica_k

  @yaga7, jeszcze a propos miękkich Gaj maxi - one faktycznie są trochę inne, mam jedną :-) Czyli wychodzi, że jesteśmy podobnie umieszczone w rozmiarówce Gai, bo ja też między 80H a I, jak widać. Tu jest sprawozdanie z 80I :-)
  stanikomania.blox.pl/2016/09/Karima-niebieska-arabeska.html

 • Gość: [Burgundisa] *.adsl.inetia.pl

  Kasico, a jak przeliczać rozmiarówkę? Jeśli mogę zapytać o Twój aktualny rozmiar brytyjski... Nie umiem sobie z tym poradzić.

 • kasica_k

  @Burgundisa, 36G, czasem 36FF, a w ściślakach 38FF. Gaia należy do marek powiedziałabym z pogranicza małomiskowości, bo wypada u mnie trochę większa niż Gorteks czy Nessa, ale wyraźnie mniejsza od Avy. A Ty jaki masz rozmiar w brytyjczykach? Może coś wykombinujemy. Ale bez eksperymentów może się nie obejść :-) Ogólnie im większy rozmiar, tym rozmiarówki polskie i brytyjska bardziej rozjeżdżają ze względu na inne stopniowanie. Dlatego nie ma pewnych przeliczników, tylko mniej lub bardziej "zgrubne" szacunki. Mimo to da się ubierać D+ w polskich firmach, czego jestem niezłym przykładem, bo ostatnio co i rusz to coś polskiego testuję :-) Trzeba tylko uzbroić się w trochę cierpliwości oraz trzymać się sklepów z wygodnymi i najlepiej darmowymi zwrotami.

 • Gość: [Burgundisa] *.adsl.inetia.pl

  Kasico, w brytyjczykach mam zasadniczo 34G. Będę Ci bardzo zobowiązana za podpowiedź :)

 • kasica_k

  @Burgundisa, to spróbuj na początek 75I.

© Stanikomania!
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci