Menu

Stanikomania!

Dla obdarzonych sporym biustem: co, gdzie, za ile? Bielizna gustowna, kusząca i doskonale dopasowana. Odkryj swój Prawdziwy Rozmiar i ciesz się nim!

Wszystko

Zapraszam na nową odsłonę Stanikomanii!

kasica_k

Droga Stanikomaniaczko, drogi Stanikomaniaku! :-) Zapraszam Cię serdecznie na nową wersję bloga. Kliknij w link do nowej Stanikomanii lub w nowe logo poniżej, by przejść na nową stronę!  

 logo_small_stanik

 

Czekam na Twoje odwiedziny i uwagi o tym, jak podoba Ci się odświeżony blog! :-) 

 

grubakreska

 

 

 

Czy twój biust jest "specjalistyczny"?

kasica_k

ModnaBieliznaWiosna2018b

 

Za chwilę kolejne targi bielizny (Salon Bielizny w Łodzi), a tam - nowe kolekcje i trendy, którymi będziemy się zachwycać, albo wręcz przeciwnie. Będziemy też jak zwykle utyskiwać na to, że ten czy inny pomysł znowu trafi tylko do bardzo ograniczonych rozmiarówek. Że na ten czy ów piękny projekt będziemy mogły tylko sobie popatrzeć, a na jego twórcę - wściec się słusznym gniewem stanikomaniaczki :-) Może nie będzie tak źle, może okaże się, że większość targowych modeli cudownie objawi się w rozmiarze 80H i większych? Pomarzyć zawsze można, a ponieważ ostatnio targi zaskakiwały mnie głównie pozytywnie - jadę raczej z optymizmem. Ale i z wymaganiami. 

 

Red Madison

kasica_k

Madison_red_selfie_16_b

 

Oto znowu coś, co pochodzi z kolekcji wiosennej, ale przywodzi na myśl jeszcze zimowy klimat, od mikołajek po walentynki :-) Testowałam już usztywniane pionowo cięte modele od Avy (Julieta), postanowiłam więc sprawdzić, co się stanie, gdy Avowskiego sztywniaczka obciągniemy koronką. Stanie się całkiem przyjemnie, jak się okazuje.

Gdybyście czuły już przesyt szkarłatu, to Madison, czyli model AV1559, jest/ma być dostępny jeszcze w bieli/czerni. Wersje białą push-upową (która skrojona jest chyba tak samo, z tą różnicą, że ma wyjmowane wkładki) w rozmiarze 65D zrecenzowała jakiś czas temu Brafiterka. Ja zaś prezentuję Wam czerwoną Madisonkę w rozmiarze 85F. 

Ava - Madison AV 1559, kolor: czerwony, rozmiar: 85F [Rozmiary: 65 G-J, 70 F-J, 75 E-I, 80 D-H, 85 D-G, 90 B-F, 95 B-E,100 B-D, cena: ok. 79,79 zł w kontri.pl; biustonosz został mi dostarczony przez producenta].

 

Obwisły biust jest normalny (#saggyboobsmatter)

kasica_k

 

„Moje piersi obwisają. To mieszanka grawitacji, wieku i genów. Sutki zawsze były niżej niż u większości kobiet, dlatego nawet gdy byłam młodsza, wyglądały staro. [...] Nie jesteś „nie taka, jak trzeba”. Jesteś, do cholery, człowiekiem, i do tego pięknym!" (@thelaundrylady)

 

Dziś trochę nietypowo, bo mniej o staniku, a bardziej o biuście. Nie martwcie się, dalej kocham bieliznę (czeka recenzja kolejnej śliczności) - ale to, co pod nią, jest dla mnie równie ważne, a właściwie to nawet ważniejsze - i mam nadzieję, że dla Was też ;-) 

 

© Stanikomania!
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci