Menu

Stanikomania!

Dla obdarzonych sporym biustem: co, gdzie, za ile? Bielizna gustowna, kusząca i doskonale dopasowana. Odkryj swój Prawdziwy Rozmiar i ciesz się nim!

Prezentacje marek

Codzienniaki z Nessy, czyli ostanikuj się poniżej stówki

kasica_k

Nowe bryt-kolekcje chwilowo troszkę mnie znużyły i poczułam, że nie mogę już dłużej przemilczać postępów naszych rodzimych młodych marek :-) Cudze chwalicie, swego nie znacie - brzmi popularne powiedzenie, a ja uważam, że cudze chwalić warto, jeśli na to zasługuje, a własne... dokładnie tak samo. Z marką Nessa zetknęłam się niejako od innej strony niż zwykle - nie klientki, lecz przy okazji działalności doradczej dla jednego z naszych e-sklepów.

[czytaj dalej]

 

Powab perfekcji?

kasica_k

Affinitas i Parfait by Affinitas - to marki, o których usłyszałam w zeszłym roku dzięki brytyjskim bra-blogerkom. Założyłam jednak, że z racji zamorskiego pochodzenia nieprędko się z nimi zetkniemy i nieprędko przekonamy się, czy w USA rzeczywiście powstała godna uwagi biuściasta oferta, czy też to tylko jeszcze jedna nieśmiała próba wypuszczenia na rynek kilku „nieco mniej standardowych” rozmiarów.

[czytaj dalej]

 

Duży wybór w małych obwodach?

kasica_k

Szeroki wybór w wąskich obwodach - może pamiętacie, że takim hasłem witał nas kiedyś jeden ze znanych D-plusowych e-sklepów. Bradea jednak już zmieniła szatki (wygląda całkiem świeżo), a ja chciałabym dziś pokazać Wam inne przedsięwzięcie, tym razem z Wysp Brytyjskich. Big Bra Bar - tak nazywa się sklep ze „wszystkim, czego potrzebuje kobieta z dużym biustem” (wysyła do Europy za £5.00), a wpadłam na niego przeglądając brytyjskie blogi.

[czytaj dalej]

 

© Stanikomania!
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci