Menu

Stanikomania!

Dla obdarzonych sporym biustem: co, gdzie, za ile? Bielizna gustowna, kusząca i doskonale dopasowana. Odkryj swój Prawdziwy Rozmiar i ciesz się nim!

Przeglądy rynku

Choinkowce, czyli #zielonomi :-)

kasica_k

choinkowce

 

Były już czerwone jabłka - czas na zielone iglaki ;-) Zieleń to kolor rzadko w bieliźnie spotykany, a przy tym jedna z moich ulubionych barw - dlatego widok zielonego kompleciku zawsze wywołuje u mnie rumieniec ekscytacji i ręka odruchowo sięga po wirtualny portfel. I wiem, że nie tylko u mnie, bo sporo bieliźnianych maniaczek wypatruje odcieni tej barwy w kolekcjach. Tak to już jest, że czego na rynku najmniej, to właśnie budzi największą żądzę posiadania. Zapraszam więc na wspólnego nura w lasy liściaste oraz iglaste, a może raczej - zagajniki. A o puszczy zawsze można pomarzyć... :-)

 

Burgundziaki, czyli gorące antidotum na listopad :-)

kasica_k

 

Czerwoną bieliznę da się kupić praktycznie w każdym sezonie i przez cały rok, ze szczytem popularności zimą, a to ze względu na obfitość „prezentowych” świąt. To jeden z dyżurnych kolorów bielizny seksownej i erotycznej, jako że ponoć wyjątkowo mocno przyciąga wzrok męski, do tego świątecznie się kojarzy - to i nic dziwnego, że w okolicach Walentynek wystawy zapełniają szkarłatne kompleciki. 

 

Mam niebraletkowy biust - i co teraz?

kasica_k

ImpishLeeSpring17

Impish Lee - model z kolekcji Wiosna 2017 - rozmiary 28-40 A-J - szyte na zamówienie [foto: Impish Lee] 

 

Wahałam się, czy przynudzać Wam braletkowym tematem w kolejnym wpisie pod rząd - ale tak już mam, że jak o czymś myślę, to muszę o tym pogadać :-) A stanikomaniaczki są niezawodne jeśli chodzi o rozmowy na tematy związane z bielizną i ciałem. I jak zwykle - to Wy mnie zainspirowałyście.

 

© Stanikomania!
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci