Menu

Stanikomania!

przejdź na https://stanikomania.pl aby czytać dalej

W mediach

Polska historia stanikowa

kasica_k

Tym razem coś dla starych wyjadaczek :-) Nie no, żartuję. Dla wszystkich oczywiście, a może zwłaszcza dla tych, co niedawno wpadły na ten blog i są ciekawe, o co chodzi i czemu tak podniecamy się tematem staników.

No więc jeśli ciekawi Was, od czego i po co to wszystko się zaczęło - ta cała stanikomania, brafitting, czemu mówimy o rozmiarowym „uświadomieniu” - to specjalnie dla Was będzie malutkie wprowadzenie. Nie napisałam „rys historyczny”, żebyście nie pouciekały od razu - postaram się, żeby nie było za długo i za nudno :-)

[czytaj dalej]

 

Podnosimy poprzeczkę!

kasica_k

Stanikomaniaczki z pewnym stażem zapewne przyznają, że ciągu ostatniego roku ruch biuściasty nabrał rozpędu i zdobył jeszcze większą popularność, co zawdzięczamy między innymi zainteresowaniu mediów. Na początek kolejnego odcinka medialnej kroniki znów coś z prasy branżowej - zapraszam do lektury dwóch krótkich artykułów, które stanowią owoc kontaktów założycielki forum Lobby Biuściastych oraz niżej podpisanej z redaktorkami kwartalnika „Modna Bielizna”. Od naszego pierwszego spotkania na imprezie Perfekcyjne dopasowanie minął już prawie rok... Jak ten czas leci! ;-)

Po pierwszym wywiadzie (zatytułowanym Alfabet nie kończy się na D) przyszła więc kolej na... następny wywiad, w którym starałyśmy się podsumować najnowsze dokonania Biuściastych tudzież wskazać problemy, z którymi wciąż się borykamy. Oto tekst pt.: Przymierzalnia z letniego numeru „Modnej bielizny” (powiększenie po kliknięciu):

 

TU do pobrania wersja .pdf

W kolejnym, jesiennym numerze kwartalnika ukazał się pierwszy odcinek cyklu artykułów na tematy okołostanikowe, do tworzenia którego zostałyśmy zaproszone. Oto tekst zatytułowany Podnosimy poprzeczkę (i biust)! - chyba przyznacie, że inspirująco ;-) :

TU do pobrania wersja .pdf

Mamy nadzieję, że nasza obecność w prasie branżowej przyczyni się do tego, by polski przemysł bieliźniany tudzież handel zaczął dynamiczniej reagować na potrzeby biuściastej klienteli...

Przy okazji z przyjemnością przedstawiam Wam ilustratorkę tekstów, Kasię Smyrak, która jest też autorką graficznego opracowania naszej ulotki - Piersiówki, a także obecnego nagłówka Stanikomanii oraz logo Lobby Biuściastych. Próbkę jej twórczości podziwiamy u góry. Dziękuję za współpracę Kasi oraz butters77!

Kronikarski obowiązek każe odnotować jeszcze kilka wcześniejszych dokonań prasowych :-)

Kilkukrotnie już wspominany tu tekst Nie! namiotom w brudnym beżu Joanny Sokolińskiej ukazał się w marcowych „Wysokich Obcasach”.

 

 

 

 

 

 

Reportaż Iwony Czarnackiej Bunt biuściastych opublikowała w czerwcu 2008 „Olivia”.

 

 

 

 

 

 Artykuł Jak dobrać dobry stanik pióra niżej podpisanej ukazał się w lipcowym numerze magazynu „Żyjmy Dłużej” - tu okrojona i pozbawiona ilustracji wersja online.

© Stanikomania!
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci