Menu

Stanikomania!

Dla obdarzonych sporym biustem: co, gdzie, za ile? Bielizna gustowna, kusząca i doskonale dopasowana. Odkryj swój Prawdziwy Rozmiar i ciesz się nim!

Wywiady

A może by tak... uszyć sobie stanik? Wywiad z Klaudią Prusińską

kasica_k

KlaudiaPrusinska_01

 

Czy marzyłyście kiedyś o tym, by Uszyć Stanik? Przyznam się Wam, że ja owszem. Było to wkrótce po powstaniu Stanikomanii. Niedawno wróciłam pamięcią do tego czasu, gdy natknęłam się na blog o szyciu bielizny Klaudii Prusińskiej oraz jej profil na instagramie i dowiedziałam o istnieniu grupy „Szycie bielizny”na Facebooku. Gdybym wtedy wiedziała to wszystko, co Klaudia… Pomyślałam, że z Klaudią Prusińską koniecznie muszę zrobić dla Was wywiad, zwłaszcza że szycie – i noszenie – bielizny handmade to ostatnio prężny trend.

[czytaj dalej]

 

Naturalne nie jest wow? - wywiad z Agnieszką Sochą

kasica_k

eng_pl_BraCHPOksana1029_17

Przykład zdjęcia z umiarkowanym zastosowaniem retuszu (pozytywny :-) ). Model Oksana od Ewy Michalak.

 

Od pewnego czasu umieszczam tu i ówdzie narzekania na wyedytowane do nieprzytomności zdjęcia reklamowe, katalogowe, sklepowe. Pewnie wielu powiedziałoby, że ot, jakieś zakompleksione kobiety marudzą, że chciałyby być ładniejsze, mogłyby już dać spokój - jak świat światem, reklama kłamała, a retusz fotek jest dla ludzi.

 

O bieliźnie z Galantą Lalą, czyli o majtkach dla Syren, języku photoshopa i lubieniu siebie bez ubrania

kasica_k

Galanta_Lala_czerwona

 

Każda Stanikomaniaczka wie, że o bieliźnie można bez końca :-) I że bieliźniane pogawędki często-gęsto rzucają nowe światło na całkiem, wydawać by się mogło, odległe sprawy. A jeśli jeszcze nie wie - to za chwilę się dowie!

Przedstawiam Wam nowy pomysł: cykl wywiadów z interesującymi ludźmi, pod hasłem "O bieliźnie z...". Będę pytać moje rozmówczynie i rozmówców o ich bieliźniane preferencje. Czy wolą figi czy stringi, odziewają ciało w beż, czy może wolą tęczę? A potem zobaczymy, dokąd nas temat zaprowadzi!

Na początek zapraszam do rozmowy z Galantą Lalą, blogerką plus size, która tworzy fundamenty ruchu body positive w naszym kraju. Kiedy trafiłam na jej blog, powiedziałam: Wow! Na taką osobowość właśnie czekałam! 

 

Brafitting. Ile zostało jeszcze do zrobienia? Wywiad z autorką książki i konkurs!

kasica_k

Wracamy jeszcze na chwilę do pierwszego polskiego poradnika brafittingowego - dziś pytam samą autorkę, co sprawiło jej najwięcej frajdy przy pisaniu (szczerze mówiąc, nie jestem zaskoczona odpowiedzią :-)). Odpowiadamy sobie też na pytanie: czy fakt, że ktoś już słyszał o brafittingu oznacza, że zna zasady prawidłowego doboru biustonosza? Okazuje się, że niekoniecznie. Dlatego zapraszamy Was także do rozpowszechniania rzetelnej, wypróbowanej wiedzy na ten temat! Pod wywiadem - konkurs!

 

© Stanikomania!
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci