Menu

Stanikomania!

Dla obdarzonych sporym biustem: co, gdzie, za ile? Bielizna gustowna, kusząca i doskonale dopasowana. Odkryj swój Prawdziwy Rozmiar i ciesz się nim!

25 ciałopozytywnych kont na instagramie ze zdjęciami w bieliźnie

kasica_k

instagramy_zajawka_b

Czy wiesz, co powoduje, że myślisz o swoim ciele to, co myślisz? Bombardowane obrazami wyfotoszopowanych fotomodelek zatracamy poczucie rzeczywistości i odłączamy się od prawdziwego obrazu ludzkiego ciała. Na szczęście skończyły się czasy, gdy ciało mogłyśmy oglądać głównie albo w lustrze, albo w postaci ocenzurowanej przez reklamodawców. Mamy soszal media i mamy Instagram. Tak, ten tak często krytykowany za dostarczanie li i jedynie ślicznych obrazków i słitfoć, przerobionych filtrem, korzystną pozą i staranną selekcją, serwis-ubijacz samooceny nastolatek. Czy wiesz, ile jest kont na instagramie ze zdjęciami w bieliźnie? I czy wiesz, że na niektórych zobaczysz rzeczy, których się nie spodziewałaś?

[czytaj dalej]

 

Zapraszam na nową odsłonę Stanikomanii!

kasica_k

Droga Stanikomaniaczko, drogi Stanikomaniaku! :-) Zapraszam Cię serdecznie na nową wersję bloga. Kliknij w link do nowej Stanikomanii lub w nowe logo poniżej, by przejść na nową stronę!  

 logo_small_stanik

 

Czekam na Twoje odwiedziny i uwagi o tym, jak podoba Ci się odświeżony blog! :-) 

 

grubakreska

 

 

 

© Stanikomania!
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci