wtorek, 27 lutego 2018

Madison_red_selfie_16_b

 

Oto znowu coś, co pochodzi z kolekcji wiosennej, ale przywodzi na myśl jeszcze zimowy klimat, od mikołajek po walentynki :-) Testowałam już usztywniane pionowo cięte modele od Avy (Julieta), postanowiłam więc sprawdzić, co się stanie, gdy Avowskiego sztywniaczka obciągniemy koronką. Stanie się całkiem przyjemnie, jak się okazuje.

Gdybyście czuły już przesyt szkarłatu, to Madison, czyli model AV1559, jest/ma być dostępny jeszcze w bieli/czerni. Wersje białą push-upową (która skrojona jest chyba tak samo, z tą różnicą, że ma wyjmowane wkładki) w rozmiarze 65D zrecenzowała jakiś czas temu Brafiterka. Ja zaś prezentuję Wam czerwoną Madisonkę w rozmiarze 85F. 

Ava - Madison AV 1559, kolor: czerwony, rozmiar: 85F [Rozmiary: 65 G-J, 70 F-J, 75 E-I, 80 D-H, 85 D-G, 90 B-F, 95 B-E,100 B-D, cena: ok. 79,79 zł w kontri.pl; biustonosz został mi dostarczony przez producenta].

 

18:00, kasica_k
Link Komentarze (2) »
środa, 21 lutego 2018

PanacheSS18

 

Nareszcie mogę przedstawić Wam ostatnią, za to pokaźną część aktualnej kolekcji serwowanej nam właśnie przez firmę Panache: Panache, czyli marka-matka :-) O ile w kolekcji marki Cleo by Panache dokazywały - mniej niż to kiedyś bywało, ale jednak - żywe kolory i kontrasty, tu jest jak zwykle spokojniej.

 

poniedziałek, 12 lutego 2018

Verbena_selfie_01_b

 

Zbliżająca się połowa lutego zwykle sprawia, że sypie się na nas zewsząd lawina bielizny czerwonej i czarnej. Z okazji walentynek firmy prześcigają się w wypuszczaniu w świat kompletów w tych kolorach, i o ile planowana na zimową kolekcję czerwień nie pojawiła się w grudniu, to w styczniu lub w lutym już na pewno nas nie ominie.

Na Verbenę czekałam już od momentu ujrzenia jej prototypu, co miało miejsce w czasie wizyty u Samanty, a doczekałam się jej w połowie stycznia. Co mnie tak do niej przyciągnęło? Po primo, całkiem lubię mocny czerwony. Folkowe kwiecistości również, zwłaszcza że kwiecistości towarzyszy tu kontrastowo zielonkawa liściastość. Tytułowa werbena miewa co prawda kwiaty czerwone, lecz zdecydowanie mocniej przylgnęła mi do niej ksywa Czerwony Mak z Makowa Podhalańskiego (w tym uroczym mieście znajduje się siedziba producenta) :-)

Trudno mi rozpoznać obecne w hafcie gatunki (czy te jaśniejsze kwiaty to orchidee?), ale że niektóre z liści przypominają jakby konopie, w związku z czym Mak kojarzy mi się jeszcze bardziej, hm, odurzająco. No to częstujcie się! ;-) 

Samanta - Verbena A922, kolor: czerwony, rozmiar: 80H  [Rozmiary katalogowe: 65 G-M, 70 F-L, 75 E-K, 80 D-J, 85 D-I, 90 D-H, 95 D-G; cena w sklepie firmowym: 229 zł. Biustonosz został mi dostarczony przez producenta. Cała kolekcja Verbena dostępna pod linkiem]

 

środa, 07 lutego 2018

Cleo_SS18

 

Czas na ciąg dalszy sprawozdania z kolekcji wchodzących już na scenę! Niektóre z nowych konstrukcji, które zobaczycie niżej, już znacie z widzenia z poprzedniej notki, w której pokazałam plany marki Cleo na jesień (zaczynającą się w lipcu) :-) Uzupełniam więc lukę czasową.

 

 
1 , 2
Archiwum
Tagi
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...