wtorek, 27 listopada 2007

Wiem, nie wszyscy przepadają za turkusową bielizną, Stanikomania jednak nigdy nie przestanie wracać do tego koloru :) Dziś kilka nieco spóźnionych nowości, jedna ciekawostka oraz pewna kusząca okazja.

Wszyscy, którzy na bieżąco przeglądają ofertę naszych ulubionych sklepów, takich jak Bravissimo, dawno zauważyli pojawienie się nowości Kalyani, w tym ciekawego modelu Roses and Bows w dwu odsłonach: turkusowej i fioletowej. Różyczko-kokardka sprawia wrażenie skonstruowanej nieco podobnie do nieodżałowanego Cutie Pie (ciekawe, czy pojawi się jeszcze w jakimś nowym kolorowym wcieleniu?), i podobnie jak tamten, ma miseczki uszyte z cienkiego tiulu. Wzór jest przedziwnie zbudowany - róże możemy obejrzeć w pełnej krasie wyłącznie na majteczkach i bokach stanika (oraz na uroczej koszulce do kompletu!), miseczki bowiem powtarzają wzór tylko w obrębie cienkich paseczków, pozwalających jedynie domyślać się różowych kwiatów. Rozwiązanie nieco dziwaczne... nie jestem do końca przekonana. Ramiączka zachwycają jednak przepięknym odcieniem turkusu. Cały zestaw wraz z koszulką mógłby stać się wymarzonym prezentem gwiazdkowym dla miłośniczki tej barwy. Zwraca uwagę bogaty zakres rozmiarów - do miseczki HH.

Kolejny klejnocik należy do marki Masquerade (produkowanej przez Panache) i nazywa się Szmaragd, czyli Emerald. Wbrew wcześniejszym obawom okazał się wcale nie tak pastelowy, jak można było sądzić na podstawie zdjęcia katalogowego, na którym w dodatku występował z całkiem inną koronką. Kolor, koronka, wykończenie (dwubarwne ramiączka, kokardki, biżuteryjny detal na mostku) to jego atuty; jest też, jak wiele modeli tej marki, usztywniany. Szkoda tylko, że Emerald kończy się, ledwie się pojawił - niektórych rozmiarów już można ze świecą szukać. Czyżby nowa polityka Panache - nęcenie krótkimi seriami?

Podobna sytuacja panuje w przypadku Tango II w przepięknym kolorze jade - wymieniony na stronie Panache, stanowi jednak rzadkość w sklepach. Wciąż nie jest jasne, czy w ogóle wystąpi w wersji plunge, takiej jak przedstawiona na zdjęciu w sklepie Bramora, gdzie niektórych rozmiarów już brakuje. Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie?


A teraz czas na obiecaną ciekawostkę - niestety tylko dla FF-i-poniżej-biustów, lecz całkiem frapującą. Oto brytyjska marka o nęcącej nazwie Sexy Panties and Naughty Knickers, w skrócie SPANK, wprowadziła nowy ciekawy model z czystego jedwabiu (!), o imieniu Grace. Gracja jest oczywiście turkusowa i ma jasnoróżowe wykończenia, w tym intrygujący kwiatek na mostku. Szkoda tylko, że nie ma większych miseczek, a przy pomocy fotki na Listkach Figowych ktoś chyba chce nas przekonać, że Grace po prostu musi być za mała. No cóż - chyba nie bardzo się udało.

Na zakończenie informuję, a właściwie przypominam, że zeszłoroczna Fantasie Karly została pięknie przeceniona na Listkach (22 funty) - ten bardzo chwalony wzorzysty biustonosz zdobiony jest eleganckim haftem w pięknym turkusie, a niemal pełny wybór rozmiarów (do G, ale taki właśnie był zakres rozmiarów tego modelu) zapewne skłoni niektórych do rezygnacji z polowania na Panachowe świeżynki. Tymczasem turkusowa Panache Harmony z minionego lata trzyma się mocno. Wyprzedana w Bravissimo, w Listkach w pełnej cenie i wciąż w całkiem niezłym wyborze (zakres modelu: od 60 do 90, od D do K). Coś za coś...

[żródła fotek: Bravissimo, Figleaves]

 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 8
Archiwum
Tagi
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...