czwartek, 20 lipca 2017

TrusstLingerie

Obaliłyśmy Fiszbiny! Foto: Trusst Lingerie

Idea pozbycia się drutów ze stanika zyskuje coraz więcej zwolenniczek. Propagatorki bezfiszbinowych braletów zwykle koncentrują się na kwestiach wyglądu i podnoszą argument ciałopozytywności. Wróćmy do naturalnego, niewymodelowanego przez sztywne konstrukcje, prawdziwego kobiecego biustu! - nawołują. Tymczasem punkt widzenia zależy tu od punktu siedzenia, a dokładniej - od miejsca w tabeli rozmiarów.

 

piątek, 14 lipca 2017

ImpishLeeSpring17

Impish Lee - model z kolekcji Wiosna 2017 - rozmiary 28-40 A-J - szyte na zamówienie [foto: Impish Lee] 

 

Wahałam się, czy przynudzać Wam braletkowym tematem w kolejnym wpisie pod rząd - ale tak już mam, że jak o czymś myślę, to muszę o tym pogadać :-) A stanikomaniaczki są niezawodne jeśli chodzi o rozmowy na tematy związane z bielizną i ciałem. I jak zwykle - to Wy mnie zainspirowałyście.

 

poniedziałek, 10 lipca 2017

Po recenzji Gossardowego plandża pozostanę jeszcze przez chwilę przy temacie koronki po obojczyki (trend przez niektóre z nas zwany „stanikami z golfem”). Jak wiemy, moda na tak zwane bralety szaleje, ale korzystają z niej głównie małe biusty. Ech, małe biusty zawsze były jakieś modniejsze (smuteczek)... Mały biust może swobodnie odziać się na przykład w taką oto braletkę od Ewy Bień:

 

EwaBien_braletka

[foto: Ewa Bien]

 

wtorek, 04 lipca 2017

 

Jako ofiara mody uparłam się, że będę eksplorować trendy - wbrew przeszkodom, które stawiają na mej drodze rozmiar biustu oraz problemy bra-designerów. Nie jest łatwo, bo płachta czy też płachty miękkiej koronki na większym biuście działają zupełnie inaczej, niż na mało wydatnych czy wręcz minimalnych wypukłościach. Czy koronkowe trójkąty, czy też staniki takowe udające, w ogóle nadają się dla większych biustów? A może powinnam sobie odpuścić? O nie - Stanikomania nigdy nie cofa się przed eksperymentem! 

 

Archiwum
Tagi
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...