czwartek, 12 kwietnia 2007

 Patty padded plunge

(kliknij w obrazek, aby obejrzeć powiększenie)

Dżins odmładza - wiedzą o tym wszyscy, którzy czasy, gdy lubili się postarzać, mają już dawno za sobą. Zwolenniczki eleganckiej klasyki bieliźnianej, których nie brak chyba w żadnej grupie wiekowej, nie będą zapewne zachwycone powyższymi propozycjami Freyi na jesień, natomiast pisząca te słowa jest zdecydowanie na "tak"! Nie jest to co prawda prawdziwy dżins, ale z powodzeniem go udaje - przynajmniej na zdjęciach. Znudzona bezskutecznym poszukiwaniem bielizny w przyzwoitych (= nie bladych) odcieniach niebieskiego z tym większą przyjemnością prezentuję Wam te dwa modeliki (fotki zawdzięczamy niezawodnej boochmence ze sklepu Intimo) - Freyę Patty (dwie wersje: usztywniana plunge i full cup) oraz jeszcze "młodszą" Lottie, która kojarzy mi się z dżinsowymi princeskami dla trzyletnich dziewczynek (oba dostępne od września, do rozmiaru miseczki G). Kicz? Owszem, ale odrobina kiczu jeszcze nikomu nie zaszkodziła :-)

środa, 11 kwietnia 2007

 Niemiecka marka Triumph ma na naszym rynku długą tradycję. Wiele Biuściastych ma na swoim koncie krótsza lub dłuższą przygodę z tą firmą, zakończoną smutną konstatacją, że bielizna Triumpha w Polsce rzadko kiedy wychodzi poza kanon A-D. Podobno niektóre modele bywają w naszych sklepach dostępne w miseczkce F, a nawet G, lecz zdobycie ich nie jest wcale łatwe. Triumph oferuje F-G-biustom, oprócz nieśmiertelnej, osławionej Doreen, głównie koronkową serię Amourette, która zdążyła się nam wszystkim już nieco opatrzeć. Triumfy" kojarzą się piszącej te słowa z produktem raczej solidnym, wzorniczo niezbyt wymyślnym, choć zazwyczaj niebrzydkim, i... za małym.

Dlatego tak mnie zaskoczyło znalezisko, jakiego dokonałam niedawno w Listkach Figowych , a nazywa się ono Triumph Sensual Emotion padded bra i jest dostępne aż do rozmiaru miseczki G, w dodatku usztywniane i plunge! Przyznacie, że na tle nudnawych Amourette ten staniczek we „francuskim" stylu, z kontrastującą koronką i w delikatne paseczki, jawi się niczym prawdziwa rewolucja. Występuje także w odmianie różowej, tak samo, a może i jeszcze bardziej urokliwej. To jeszcze nie koniec sensacji - drugie wcielenie Sensual Emotion to mocno wycięty, także usztywniany ¾ cup , który na sklepowym zdjęciu przypomina niemal rasowe half-cupy. I tu dochodzimy do zasadniczej wątpliwości: czy owe fotki przypadkiem nie kłamią? Czy ktoś nie zapomniał gdzieś umieścić małymi literkami dopisku „w rozmiarach powyżej C model występuje w odmianie „prababcia"? I jeszcze jedno pytanie: czy Sensual Emotion w tym zakresie rozmiarowym dotarło już do Polski, czy będziemy je sobie musiały importować we własnym zakresie?

Archiwum
Tagi
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...