Współpraca - informacje dla firm

Produkujesz albo sprzedajesz bieliznę? Chcesz promować swoje towary na Stanikomanii? Tu przeczytasz o możliwościach współpracy z blogiem. Chętnie promuję ciekawe oferty i dobre marki!Co to jest Stanikomania i kim są jej czytelniczki?

Stanikomania to blog o biustonoszach o szerokim zakresie rozmiarów miseczek (DD+). Moje czytelniczki to wymagające, ale życzliwe grono konsumentek - koneserek bielizny. Warto się im zaprezentować :-) Po więcej informacji zajrzyj na stronę O stanikomanii. 

 

Jak mogę promować się na Stanikomanii?

Jeżeli twoja oferta jest zgodna z tematyką bloga - zapraszam cię do skorzystania z różnych form promocji.

Z firmami o szczególnie ciekawych ofertach przeprowadzam wywiady (np. takie, jak ten - z właścicielką warszawskiego sklepu Boutique Bielizny), chętnie też opisuję dobre kolekcje (przykład: opis kolekcji jesień-zima 2014 marki Freya) i recenzuję pojedyncze produkty (przykład: recenzja biustonosza Envy marki Panache). Recenzje i wywiady ilustruję najczęściej własnymi zdjęciami, choć w razie potrzeby mogę przyjąć także zdjęcia od ciebie.

Jeśli zaprosisz mnie na pokaz bielizny twojej firmy, do opisu twojej kolekcji chętnie dodam nakręcony przez siebie materiał filmowy (przykład: opis kolekcji firmy Panache z filmem z pokazu). Filmy z pokazów publikuję także na kanale Stanikomanii na YouTube.

Jeśli masz ochotę nawiązać bliższy kontakt z moimi czytelniczkami i uzyskać ich większe zaangażowanie, możemy razem zorganizować konkurs (przykład: konkurs zorganizowany we współpracy z marką Freya).

Popularną formą reklamy w blogu są bannery. Reklama bannerowa to nie tylko „klikalność”, ale i sposób na zaistnienie w świadomości czytelniczek Stanikomanii. Z tej możliwości skorzystały już m.in. firmy So Chic!, dystrybutor brytyjskiej bielizny Panache w Polsce, czy sklep Dopasowana.pl i wiele innych sklepów.

Obecnie prawie wszystkie bannery widoczne są w prawej kolumnie na głównej stronie oraz wszystkich podstronach Stanikomanii i mają formaty: 190x190px oraz 190x200px. Możemy przedyskutować inne lokalizacje i formaty. Żeby zamieścić banner, skontaktuj się ze mną.

Masz inne pomysły na współpracę? Napisz do mnie: kasica@stanikomania.pl.

 

Facebook i inne serwisy społecznościowe

Oprócz bloga, Stanikomania prowadzi także strony i profile w takich serwisach społecznościowych, jak: Facebook, Google Plus, Instagram, Youtube i Flickr. Informacje o twojej firmie i produktach trafiają dzięki temu do jeszcze większej liczby zaangażowanych fanek. Na Facebooku i Google Plus publikuję linki do nowych notek na blogu oraz wiele innych postów na temat biustonoszy i bra-fittingu.

Uzgodniona z tobą forma promocji może obejmować także Facebooka lub inny serwis.

Jeśli prowadzisz własny profil - zapraszam do śledzenia Stanikomanii!

 

Co zrobić, żeby Stanikomania zrecenzowała mój produkt?

Upewnij się, czy twój towar jest zgodny z tematyką bloga (np. odpowiedni zakres rozmiarów) i skontaktuj się ze mną. Jeżeli twój produkt nie okaże się odpowiedni do testowania przeze mnie (warunki to rozmiar, estetyka i jakość), odeślę ci go. W przypadku, gdy sama nie będę czuła się kompetentna, by stworzyć recenzję (np. gdyby chodziło o biustonosz dla karmiących - nie karmię :-), mogę spróbować zorganizować współpracę z inną rzetelną recenzentką.

Recenzowane biustonosze zawsze noszę przez czas nie krótszy niż 2 tygodnie i w tym czasie oceniam ich estetykę, konstrukcję i komfort noszenia. Nie ma produktów bez wad, dlatego nie spodziewaj się, że będę pisać wyłącznie o zaletach. Pamiętaj jednak, że produktów nie spełniajacych wstępnych wymagań nie recenzuję wcale, zatem moje recenzje nigdy nie są całkowicie negatywne. Jestem stanikomaniaczką - jeśli twój produkt jest dobry, napiszę o tym przekonująco i z zaangażowaniem.

Mile widziane jest zorganizowanie przez ciebie promocji dla czytelniczek bloga, obowiązującej przez co najmniej 7 dni od opublikowania recenzji.

Pamiętaj: moje opinie o produktach są uczciwe i niezależne. Firmy nie mają wpływu na treść publikowanych przeze mnie recenzji ani innych tekstów. W recenzji twojego produktu znajdzie się też informacja o tym, że produkt został mi dostarczony do recenzji przez firmę.

Na tych zasadach opiera się wiarygodność bloga i zaufanie czytelników do prezentowanych tu treści, a co za tym idzie, popularność i dobra opinia Stanikomanii. Ty także na niej zyskasz! 

 

Czy Stanikomania publikuje teksty sponsorowane?

Wszystkie teksty są moim dziełem. Nie publikuję gotowych tekstów. Jeśli przyślesz mi materiały PR - być może wykorzystam je, ale tylko w formie cytatów (zaznaczając, że cytuję materiały podesłane przez firmę). Nie znaczy to, że nie chcę ich otrzymywać - jeśli twoja firma ma coś ciekawego do przekazania moim czytelniczkom, bardzo chętnie się z tym zapoznam.Bez kryptoreklamy

Stanikomania nie akceptuje kryptoreklamy. Jeśli chcesz polecić moim czytelniczkom swój towar lub sklep, skontaktuj się ze mną, a chętnie ci w tym pomogę. Komentarze do notek, budzące podejrzenia o charakter kryptoreklamowy, będą usuwane (dotyczy to również komentarzy służących wyłącznie zareklamowaniu czyjejś strony lub bloga).

Nie spamuj - to szkodzi twojemu wizerunkowi w oczach moich czytelniczek (wbrew pozorom spamerskie komentarze są odróżnialne od autentycznych) i podkopuje moją pracę włożoną w promowanie twojej oferty.

 

Komentarze do notek

Tę samą wolność wyrażania swojego zdania, którą zastrzegam dla siebie, zapewniam czytelniczkom w komentarzach do bloga. Nie kasuję ani nie cenzuruję komentarzy, o ile spełniają podstawowe kryteria kultury osobistej (nie są wulgarne ani obraźliwe). Moje czytelniczki komentują dużo, chętnie i na temat.

Jeśli chcesz skomentować recenzję czy inną notkę na temat twojej firmy - serdecznie cię do tego zachęcam! Zrób to jednak jawnie. Z reguły komentarze firm spotykają się z bardzo dobrym przyjęciem moich czytelniczek. Lubią one, gdy firmy słuchają ich uwag i sugestii.

Wizerunek uczciwej firmy, podejmującej otwarty dialog z klientem - to coś, co chętnie pomogę ci budować.Jak skontaktować się z autorką Stanikomanii?

Napisz do mnie: kasica@stanikomania.pl

 

Zapraszam do współpracy!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...