Menu

Stanikomania!

Dla obdarzonych sporym biustem: co, gdzie, za ile? Bielizna gustowna, kusząca i doskonale dopasowana. Odkryj swój Prawdziwy Rozmiar i ciesz się nim!

Wpisy otagowane : freya

Letni zen, czyli Freya na wiosnę-lato 2016

kasica_k

Stanikomaniactwo chyba sprawiło, że inaczej niż kiedyś patrzę na pory roku - co roku o tej porze, gdy „zima trzyma”, zaczynam myśleć o wiośnie, bo w sklepach już pojawiają się wiosenne bra-kolekcje. Niektóre pierwsze jaskółki tej kolekcji widać już w sklepach, zatem najwyższy czas na przegląd całości i planowanie wydatków ;-) Swoją drogą, ciekawa jestem, czy stanikomaniaczki częściej planują, czy idą na zakupowy spontan? Ja co prawda zawsze mam swoją listę musisztomieciów, ale rzeczywistość zwykle ją weryfikuje ;-)

Do rzeczy zatem. Katalog wiosenno-letniej kolekcji Freya otwiera hasło „Let's escape”, czyli - ucieknijmy!

[czytaj dalej]

 

Vixen, czyli noworoczne refleksy/je :-)

kasica_k

Koniec świąteczno-noworocznego próżniactwa - najnowsze bra-odkrycia domagają się sprawozdań! Pierwszy post w nowym roku wygrywa stanik, w którym spędziłam Sylwestra. Vixen (hmm, jak by to przetłumaczyć... Diabliczka? :-) ) zaintrygowała mnie od samego początku, gdy zobaczyłam ją wśród próbek aktualnej jesienno-zimowej kolekcji.

Freya - Vixen, rozmiar: 36FF [Rozmiary: 28-30 D-J, 32-36 C-J, 38 D-J, regularna cena w sklepie Figleaves.com: £ 34.00 (ja kupiłam z 30% zniżką)]

[czytaj dalej]

 

Różowa pantera w ogrodzie, czyli Freya na sezon jesień-zima 2015

kasica_k

Pozostajemy chwilowo w kręgach bielizny brytyjskiej :-) Czas najwyższy na zapowiedzi jesiennej kolekcji marki Freya, która zaczyna już pojawiać się w sklepach. Jesień bowiem zaczyna się dla marek już w czerwcu i lipcu. I dobrze, bo kolekcje jesienne bywają smaczne i ta nie jest wyjątkiem - uważam, że fajność Frei, przynajmniej pod względem designu, ostatnio znów systematycznie rośnie.

[czytaj dalej]

 

Upał, neony i bratki na dopalaczach, czyli Freya wiosna-lato 2015

kasica_k

To nietypowo późno jak na prezentację kolekcji na nadchodzącą wiosnę. Właściwie to mogłam pokazać ją Wam wcześniej, ale wolałam zaczekać, aż będę miała spokojny dostęp do próbek. Niestety wyczekiwane pudło dotarło do mnie dopiero w mroczne listopadowe dni... Nie udało mi się odpowiedno doświetlić tej kolekcji na zdjęciach, a szkoda, bo gdybym szukała jednego słowa na jej opisanie, byłoby to: świetlista :-)

[czytaj dalej]

 

© Stanikomania!
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci