Menu

Stanikomania!

Dla obdarzonych sporym biustem: co, gdzie, za ile? Bielizna gustowna, kusząca i doskonale dopasowana. Odkryj swój Prawdziwy Rozmiar i ciesz się nim!

Wpisy otagowane : fauve

Pistacje, szafiry i jednokolory, czyli dokąd zmierzasz, Fauve, wiosną 2014?

kasica_k

Czas na ciąg dalszy malkonetnckiego przeglądu kolekcji na nadchodzącą wiosnę. Narzekałam ostatnio na Freyę, teraz kolej na Fauve. Kolekcja ta bynajmniej nie pozostawiła mnie obojętną - dwa modele z niej przyprawiają mnie o przyspieszone bicie serca - nie potrafię jednak ukryć rozczarowania całością. Nie dość, że modeli sezonowych jest ogólnie mało, to jeszcze jeden z nich, najbardziej barwny, nie wejdzie wcale do produkcji!

[czytaj dalej]

 

Klejnot na czarnym tle, czyli Fauve jesień-zima 2013

kasica_k

Oglądając nowe kolekcje często mam skojarzenia biżuteryjne - co nie znaczy, że posiadam szkatuły pełne kosztowności - chyba braki w tej dziedzinie kompensuję bielizną ;-) Tym razem jednak trudno chyba byłoby ich nie mieć. Propozycje Fauve na najbliższą jesień - która, uwaga, zacznie się już w lipcu - mieszczą się bowiem w gamie barwnej szlachetnych metali i kamieni.

[czytaj dalej]

 

Ciepło, ciepło... czyli wiosna 2013 z Fauve :)

kasica_k

Tym razem nietypowo - prezentacji kolekcji firmy Eveden nie zacznę od marki Freya, lecz od jej droższej, bardziej luksusowej z charakteru, aczkolwiek bardziej ograniczonej rozmiarowo siostry - Fauve. Ta bowiem kolekcja zawiera propozycje, na widok których moje stanikomaniackie serce zabiło zdecydowanie najszybciej :)

[czytaj dalej]

 

© Stanikomania!
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci