Menu

Stanikomania!

Dla obdarzonych sporym biustem: co, gdzie, za ile? Bielizna gustowna, kusząca i doskonale dopasowana. Odkryj swój Prawdziwy Rozmiar i ciesz się nim!

Wpisy otagowane : avocado

Avocado - Misia i Vintage Silk - czerń i złoto

kasica_k

Misia_16_b 

Dziś coś dla miłośniczek klasyki, ale w trendowym wydaniu. Avocado to marka, do której wracam nieczęsto, ale za to regularnie i z dużą przyjemnością, jej projekty dowodzą bowiem, że polski design bieliźniany to nie tylko wesołe nadruczki i segment budżetowy, ale także bardziej wyrafinowane pomysły i luksusowe materiały.  

Czym jest dla mnie bielizna?

kasica_k

Komplet Chamade z najnowszej kolekcji marki Avocado. Cały katalog do obejrzenia tutaj.

Dziś będzie trochę osobiście... choć nie bez konkretów :-)

Jak wiecie, ostatnio miałam okazję przyjrzeć się z bliska większej liczbie firm i marek bielizny, testować nowe produkty, rozmawiać z ludźmi, którzy je tworzą. Wywołało to wiele nowych wrażeń - głównie pozytywnych, bo lubię eksperymenty, ale też nieco rozczarowań. Penetrując gąszcze konstrukcji i kolekcji skupiałam się głównie na sprawach technicznych - szerokościach fiszbin, pracy dzianiny czy innych tajnikach softów i semisoftów ;-) Zauważyłam, że w czasie, gdy starałam się poznać i rzetelnie przedstawić jak najwięcej produktów, chcąc promować nasze coraz lepiej rozwijające się firmy, moje własne wymagania i marzenia zeszły na dalszy plan. W końcu jednak znowu zaczęłam zadawać sobie pytanie: w jakiej bieliźnie JA czuję się najlepiej? Czego właściwie oczekuję od marki bielizny?

[czytaj dalej]

 

Klejnot z Avocado

kasica_k

Zapraszam na ciąg dalszy poznawania nowych produktów polskiej firmy Avocado :-) Jak wspominałam ostatnio w recenzji modelu Calypso, Avocado jest firmą odważną od początku swojego istnienia. Razem z firmą Comexim należy do tych pionierów, a raczej pionierek (bo markę tę tworzą dwie siostry), które zaczęły tworzyć w Polsce biustonosze D+. I to biustonosze niezwykłe - o luksusowym charakterze, zdobione francuskimi koronkami i szwajcarskimi haftami, za to szyte w całości w naszym kraju. To już marka z pewnym stażem, jednak wciąż zachowująca niszowy, elitarny charakter, ze swoimi krótkimi seriami i niemasową dostępnością

Jewel to, jak przeczytamy w sklepie internetowym Avocado, królowa aktualnej kolekcji :-) Miałam na nią chrapkę już kiedy pojawiła się w wersji choco chili, ze względu na nieprzeciętną kolorystykę i ciekawy haft z otworkami. Padło jednak na kolejną odsłonę - black sky.

Avocado - Jewel, krój: NF, kolor: black sky, rozmiar: 85G [Rozmiary: 60-70 E-L, 75 D-K, 80 C-J, 85 C-H, 90 C-G, 95 C-F; cena: 289 zł; biustonosz został mi dostarczony przez firmę].

[czytaj dalej]

 

Leśna Calypso

kasica_k

Wiosna coraz bliżej, choćby tylko z nazwy jej pierwszego miesiąca ;-) Z tej okazji przed Wami model, na który długo czekałam, w kolorze, na który długo czekałam :-) Zieleń! Zieleń to barwa wciąż niedoceniana przez projektantów bielizny, całkowicie niesłusznie. To przecież tak elegancki kolor - kolor kamieni szlachetnych i półszlachetnych, liści i sosnowych igieł. W czym szmaragdy czy malachity ustępują tak popularnym szafirom i turkusom? Avocado w końcu zagrało w zielone - i nic dziwnego, bo Avocado to firma odważna, nie kierująca się popularnym gustem czy obiegowymi opiniami. Zresztą stosowanie luksusowych, niebanalnych haftów i koronek, których nie spotkamy w każdej sieciówce czy sklepiku, także wymaga odwagi (nie mówiąc już o działaniu w sferze D+, w czym od początku specjalizowało się Avocado). 

Avocado - Calypso, krój: RV, rozmiar: 85G [Rozmiary: 60 E-K, 65 E-K, 70 D-J, 75 D-H, 80 C-H, 85 C-G, 90 C-F, 95 C-E, cena: 259 zł; biustonosz został mi dostarczony przez firmę]

[czytaj dalej]

 

© Stanikomania!
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci