Menu

Stanikomania!

Dla obdarzonych sporym biustem: co, gdzie, za ile? Bielizna gustowna, kusząca i doskonale dopasowana. Odkryj swój Prawdziwy Rozmiar i ciesz się nim!

Wpisy otagowane : Fantasie

Allegra - kształt nieoczekiwany

kasica_k

Do Allegry wzdycha niejedna stanikomaniaczka, odkąd model ten pojawił się kilka sezonów temu w marce Fantasie. Zbiegło się to w czasie z likwidacją marki Fauve, należącej do tego samego właściciela co Fantasie, która przez lata dostarczała luksusowej bielizny w rozmiarach D+. Jedną z Fauvowskich konstrukcji był model vertical seam z, jak sama nazwa wskazuje, pionowym szwem i należący do krojów halfcupo-podobnych, czyli o poziomej linii dekoltu i odsłaniających piersi na tyle, na ile to możliwe :-) 

Fantasie - Allegra, rozmiar: 36G, kolor: czerwony [Rozmiary 30 D-G, 32-36 C-G, 38 C-FF, cena: £25,80 w sklepie Brastop.com, obecnie £31,95 ;-)]

[czytaj dalej]

 

Wzlot Fantazji, czyli kolekcja jesień-zima 2014

kasica_k

Omawiając zapowiedzi przyszłych kolekcji często zostawiałam Fantasie na koniec, a ostatnio nawet wręcz ją pominęłam (by później nadrobić), bo wydawało mi się, że nie cieszy się wielkim powodzeniem wśród stanikomaniaczek. Tym razem wygląda na to, że na deser zostawiłam to, co najciekawsze.

[czytaj dalej]

 

Mięta i stare koronki - Fantasie na wiosnę 2014

kasica_k

Słowo się rzekło - wracam do prezentowania marki Fantasie :-) Ostatnimi czasy zaniedbałam ją, do tego stopnia, że nie pokazałam Wam zapowiedzi na aktualny sezon. Miałam wrażenie, że Fantazja nie budzi wśród stanikomaniaczek zainteresowania, co zresztą mnie smuciło, bo sama mam do tej marki sentyment - wśród moich pierwszych brytyjskich okazów było jej sporo (kto jeszcze pamięta słynną Rimini? :-).

[czytaj dalej]

 

Fantasie - deszczowa dama

kasica_k

Po przewianej chłodnym wiatrem dziarskiej wędrowniczce Freyi czas na Fantasie - lokatorkę przytulnych wnętrz :-) Ta marka po raz kolejny nie zawiedzie miłośniczek tradycyjnego brytyjskiego „D-plusiarstwa” - znajdziemy w niej jak zwykle miękkie koronki i hafty w kolorach znakomicie prezentujących się w przytłumionym świetle.

[czytaj dalej]

 

© Stanikomania!
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci