Menu

Stanikomania!

Dla obdarzonych sporym biustem: co, gdzie, za ile? Bielizna gustowna, kusząca i doskonale dopasowana. Odkryj swój Prawdziwy Rozmiar i ciesz się nim!

Wpisy otagowane : do-karmienia

"NIE miseczkom w kształcie lisiej mordki!" - rozstrzygniecie Karmnikowego Konkursu!

kasica_k

 

Jeszcze raz dziękuję wszystkim Stanikomaniaczkom, które wzięły udział w plebiscycie na Najlepszy Biustonosz do Karmienia. Mam nadzieję, jak zawsze przy tego typu okazjach, że Wasz głos przyczyni sie do rozwoju rynku „karmników”. A skoro już o głosach mowa - stworzyłyście 25 prac konkursowych, w których ten głos zabrzmiał mocno i konkretnie, i za to również Wam serdecznie dziękuję, wraz z naszym sponsorem.

[czytaj dalej]

 

Najlepszy biustonosz do karmienia - głosowanie!

kasica_k

Drogie StanikoMamy! :-) Po pierwsze, wszystkiego najlepszego dla Waszych dzieci w ich dniu :-)  A po drugie - czas przystąpić do wyborów!

W ciągu ostatnich dwóch tygodni zgłaszałyście Wasze kandydatury na Najlepszy Biustonosz do Karmnienia vel Best Karmnik :-) Jak się za chwilę przekonacie, kandydatur nie jest dużo. Można było się tego spodziewać - w końcu to nie Kusidełko, lecz plebiscyt specjalistyczny, gdzie siłą rzeczy pula kandydatów jest mniejsza. Mimo wszystko jednak jestem zaskoczona - aż tak mało mamy dobrych karmników? To znak, że trzeba intensywniej zająć się tematem! I powiedzieć producentom głośno, czego naprawdę potrzebujemy.

[czytaj dalej]

 

Najlepszy biustonosz do karmienia - zbieramy kandydatury!

kasica_k

Gdy kilka miesięcy temu pytałam Was, czy nasz rynek dojrzał już do prawdziwych wyborów Najlepszego Karmnika, nie dostałam entuzjastycznych odpowiedzi... Wśród Stanikomaniaczek dominuje raczej rozczarowanie tym, co oferują karmiącym kobietom firmy bieliźniane. Okazuje się bowiem, że o ile mamy już całkiem niezły wybór, jeśli chodzi o biustonosze „normalne” - spore zakresy rozmiarowe, dobre konstrukcje, fajne wzornictwo - o tyle karmniki ciągle nie nadążają. Dlatego popularna wśród Was stała się usługa przerabiania zwykłych staników na takie do karmienia.

[czytaj dalej]

 

© Stanikomania!
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci