Menu

Stanikomania!

Dla obdarzonych sporym biustem: co, gdzie, za ile? Bielizna gustowna, kusząca i doskonale dopasowana. Odkryj swój Prawdziwy Rozmiar i ciesz się nim!

Wpisy otagowane : szary

Szaraki

kasica_k

Kiedyś często ubolewałam nad tym, że mało w bieliźnie odcieni szarych, srebrnych, gołębich, popielatych i tym podobnych. Czasem cieszyłam się z tego czy innego modelu w srebrzystym odcieniu.

[czytaj dalej]

 

Piękna Irina, czyli w objęciach luksusu

kasica_k

 Czy wiecie, że niemal przez całe swoje stanikomaniackie życie marzyłam o biustonoszu Empreinte? Pierwszy raz o tej francuskiej marce, przeznaczonej dla nieco bardziej biuściastych kobiet, dowiedziałam się od polskiej firmy Avocado, która oferowała ją w nieistniejącym już butiku w Warszawie. Zakochałam się po przymierzeniu modelu Thalia, który wówczas oferowano do miseczki F. Był prawie dobry... ale jednak za mały. Byłam zachwycona kształtem piersi w tej balkonetce oraz haftem, który robił mi z biustu wizualny cud. 

Empreinte - Irina, rozmiar: 80G, kolor: grafitowy [Rozmiary miseczek: C-G, obwody: 75-90, cena: 549 zł - uwaga rabat dla stanikomaniaczek - info na końcu notki; biustonosz został mi dostarczony przez sklep Boutique Bielizny.]

[czytaj dalej]

 

Kamma, czyli na kłopoty - Change (znowu :)

kasica_k

Dzisiaj będę straszna i opowiem Wam dowcip... eee... znowu napiszę Wam recenzję babcinego stanika :-) Skąd u mnie ta faza zainteresowania jakimiś full-miskami tudzież niezbyt popularną wśród nowoczesnych biuściastych stylistyką, jakże odmienną od trendowego wzornictwa Frejek czy Cleo? Stąd, że to właśnie te egzotyczne eksperymenty przyszły mi ostatnio na stanikowy ratunek (bra-tunek). Pewnego dnia paskudnie rozbolał mnie biust - zapewne na skutek zawirowań hormonalnych - i przez kilka dni każdy stanik był dla mnie utrapieniem. Aż w końcu sięgnęłam po... Czejndża. I znalazłam się w niebie. Tym razem był to inny Change niż poprzednio - moja dusza bra-eksperymentatorki nie przepuściłaby przecież takiej okazji do testów. 

[czytaj dalej]

 

Zośka na beskidzkich ścieżkach :-)

kasica_k

W życiu każdej stanikomaniaczki nadchodzi moment, gdy po prostu musi zrobić sobie przerwę :) Zmienić otoczenie, odpocząć od codziennych obowiązków - innymi słowy, udać się na urlop. Odpoczynek nie oznacza jednak w żadnym wypadku przerwy w stanikomaniactwie! Co zatem robi niżej podpisana stanikomaniaczka na wakacjach? Testuje, rzecz jasna. 

Bestform - Sophie, kolor: grafitowy, rozmiar: 36FF [Rozmiary: 34-42 C, 32-42 D-E, 32-40 F-FF, 32-38 G-H, cena: ok. 155 zł (uwaga: pod koniec notki informacja o akcji zniżkowej!)]

[czytaj dalej]

 

© Stanikomania!
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci