Menu

Stanikomania!

Dla obdarzonych sporym biustem: co, gdzie, za ile? Bielizna gustowna, kusząca i doskonale dopasowana. Odkryj swój Prawdziwy Rozmiar i ciesz się nim!

Wpisy otagowane : pomaranczowy

Shirley, stanik jesienny

kasica_k

Sezon jesienny zbliża się nieubłaganie. Lubię tę zabawę w sezony i cieszę się, gdy nasze firmy bieliźniane biorą w niej udział :-) Kolekcja jesienna Avy wyraźnie różni się od letniej większą ilością ciemnych i nasyconych kolorów, w tym takich przyjemnie jesiennych akcentów, jak pomarańcz kojarzący się z pożółkłymi liśćmi, czy fiolet dojrzałej śliwki. Dzisiejsza bohaterka Shirley prezentuje mieszankę różu i pomarańczu na czarnym tle. 

Ava - Shirley (AV1454), rozmiar: 80H [Rozmiary: 65 E-J, 70 D-J, 75 C-I, 80 B-H, 85 B-G, 90 B-F, 95 B-E, 100 B-D; cena regularna: 88,55 zł; biustonosz został mi dostarczony przez producenta]

[czytaj dalej]

 

Zachwyt nad Raptusem

kasica_k

Dawno nie było Frejek :-) Stęskniłam się trochę za tą marką, bo dawno nie sprawiłam sobie niczego nowego, od czasu Marvela, którego potraktowałam przede wszystkim jako eksperyment z nową konstrukcją, gdyż design nie wzbudził we mnie zachwytu. Rapture (w tłumaczeniu na polski: zachwyt, stan zachwycenia) zachwycił mnie kolorem - fantastycznym, neonowym pomarańczem, a może brzoskwiniem? ;) (odcień odbiega od typowego cytrusa), dlatego jeszcze na etapie oglądania próbek kolekcji uznałam go za musisztomiecia. Kolorystycznie nie zawiódł mnie ani trochę. Przedstawiam Wam więc Rapture (pseudonim: Raptus) w kolorze Orange i wersji padded half-cup bra.

Freya - Rapture, kolor: Orange, krój: half-cup, rozmiar: 36G [Rozmiary: 28 D-GG, 30 D-H, 32-36 B-H, 38 B-G, cena: 212 zł]

[czytaj dalej]

 

Wkładam Czejndża!

kasica_k

Dziś coś dla - nomen omen - odmiany przed następnym opisem czekających nas za rok kolekcji :-) Właśnie przy okazji podziwiania tychże kolekcji spotkałam koleżankę po fachu - gawędziłyśmy, już tradycyjnie, wśród pstrykania migawek i regulowania zoomów. Zapamiętałam mniej więcej taką wypowiedź naszej bra-reporterki, która na pokazy przyjechała z innego miasta: „Kiedy jadę gdzieś dalej, po prostu wkładam Czejndża!” - i chyba tak właśnie było (correct me if I'm wrong :-) Co prawda akurat miałam na sobie cielistą Idinę by Panache, chętnie jednak przyklasnęłabym temu zdaniu. Chętnie też zawsze nosiłabym staniki tak wygodne, jak produkty duńskiej marki CHANGE Lingerie.

[czytaj dalej]

 

Wspomnienie lata, czyli Patricia w koralu i pistacjach

kasica_k

Patricia marki Dalia w obu kolorach, które miałam przyjemność przetestować w ciągu letnich miesięcy, istnieje w dwóch krojach. Pierwszy to świetnie już polskim biuściastym znany model półusztywniany K-24 (ten sam, o którym pisałam m.in. w Daliowych papużkach). Drugi to K-26, który ma podobnie zbudowane trzyczęściowe miseczki, lecz całkowicie miękkie. Ponieważ nigdy jeszcze nie miałam na sobie Daliowego miękkusa (nie obejmowały mnie rozmiary), postanowiłam dać szansę dwudziestceszóstce. I pierwsza mgiełka Daliowa w moim rozmiarze zaskoczyła mnie pozytywnie. Przedstawiam Wam więc:

Dalia - Patricia, rozmiar: 75I, krój: K-26, kolory: zielony, koralowy [Rozmiary miseczek: D-J, obwody: 65-90, cena: ok. 116 zł]

[czytaj dalej]

 

© Stanikomania!
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci