Menu

Stanikomania!

przejdź na https://stanikomania.pl aby czytać dalej

Wpisy otagowane : balkonetka

Już nie letnia Letycja

kasica_k

Letizia_zajawka_02

Robi się jesiennie, a w bieliźnie jakby na przekór – coraz bardziej zielono, nie są to jednak kolory wiosennych pączków :-) Pamiętacie przegląd bielizny w kolorze khaki? Letizia marki Gaia mogłaby z powodzeniem się w nim znaleźć. Oprócz bardzo ciemnooliwkowego tła (z cyklu: khaki to nowa czerń), zachęciła mnie zestawieniem z fioletem – zarówno w postaci nadruku, jak i bardzo urodziwego haftu, i wintydżową stylistyką. Zobaczmy, jak wypada nasza Letycja na tle reszty oliwkowców.

[czytaj dalej]

 

Brzoskwiniowy Zen

kasica_k

Ava_Zen_zajawka

Lato to czas dwóch rodzajów bielizny: tej, która ma zlewać się ze skórą pod jasnymi i cienkimi ubraniami, jak cielisty biustonosz czy niewidoczne majtki, oraz takiej, której wolno wystawać z dekoltów, a nawet – być częścią stylówki. Zwykle wolę tę drugą. Jednak ten miękki model Avy w brzoskwiniowym kolorze, który niespodziewanie dla mnie okazał się świetną wersją nude, spodobał mi się też z innych powodów. Postanowiłam więc rzucić się w wir testów :-)

Ava – AV 1648 Zen Miękki, rozmiar: 85G, kolor: peach (brzoskwiniowy)

[Rozmiary katalogowe: 65 E-J, 70 D-J, 75 C-I, 80 B-H, 85 B-G, 90 B-F, 95 B-E, 100 B-D, cena: ok. 96 zł 76,80 w promocji w sklepie Kontri.pl; biustonosz otrzymałam od producenta]

[czytaj dalej]

 

© Stanikomania!
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci