Menu

Stanikomania!

Dla obdarzonych sporym biustem: co, gdzie, za ile? Bielizna gustowna, kusząca i doskonale dopasowana. Odkryj swój Prawdziwy Rozmiar i ciesz się nim!

Wpisy otagowane : Ewa-Michalak

Ty wiesz... że czasem mniej znaczy więcej

kasica_k

 

W zasadzie nie jestem minimalistką i lubię przepych, ale... są sytuacje, gdy to właśnie niewielka liczba, za to odpowiednio dobranych środków daje maksymalną siłę rażenia :-) Tak bywa moim zdaniem zwłaszcza w przypadku bielizny w stylu uwodzicielskim, w której w gruncie rzeczy chodzi bardziej o podkreślenie urody ciała niż wyeksponowanie samej bielizny. Dlatego czasem od misternych koronek wolę proste lamówki. Z tego powodu, a także dlatego, że kocham przezroczystości, po prostu nie mogłam pominąć tego projektu Ewy Michalak.

Model Ty wiesz... to żadna nowość - zdaje się, że już się do końca sprzedał, ale zastąpił go nowy - Ja wiem, różniący się, jak mi się zdaje, wyłącznie kolorem (blady róż zamiast karmelowego beżu). Mam więc nadzieję, że moja recenzja będzie dla Was nadal przydatna :-) 

Ty wiesz..., rozmiar: 80G, krój: SM [Rozmiary miseczek: D-K, obwody: 65-100, zakres miseczek zależy od obwodu - aktualna wersja Ja wiem... kosztuje 189 zł; biustonosz został mi dostarczony przez producenta]

[czytaj dalej]

 

Neonek z koronek

kasica_k

...i na każdy dzionek - korciło, by dopisać, ale detektor grafomanii zapiszczał za głośno ;-) Tę fantastyczną świecącą neonkowość, która uwiodła mnie od razu, widać jednak pod każdą jasną bluzką, toteż nie na każdy „dzionek” się nadaje, chyba że na takim właśnie efekcie nam zależy. Nadaje się za to świetnie pod intensywnie kolorowe letnie sukienki... i pod jesienne swetry na pewno też.

Neonek, a także jego braciszkowie Miętusek oraz Landrynek, to załoga spod szyldu Ewy Michalak.

[czytaj dalej]

 

Z wizytą u Ewy Michalak

kasica_k

Ewa w swoim królestwie :-)


Kontynuując poruszany niedawno temat lokalnej produkcji - chwilowo przestaję cudze chwalić, a dam Wam poznać trochę więcej „swego” :-) Zdjęcia i film do tego tekstu powstały jesienią zeszłego roku - ale wiecie, jak to jest, ludzie biznesu rzadko kiedy nie są ekstremalnie zajęci. Ale w końcu się udało i mogę Wam dziś przedstawić wywiad z Ewą Michalak we własnej osobie!

[czytaj dalej]

 

Purple, czyli jak Ewa M. asymetrię pokonała

kasica_k

EM_Purple_011

O tegorocznej jesienno-zimowej ofercie Ewy Michalak słychać dużo i głośno w kraju i za granicą :-) Od poprzednich propozycji różni ją nie tylko obfitość (możemy tu mówić o kolekcji z prawdziwego zdarzenia, a nie tylko o kilku ekscytujących nowościach), ale i pewne szczegóły techniczne, które, jak sądzę, mogą ucieszyć wiele z nas.

Ewa Michalak - CH Purple, rozmiar: 80G [Rozmiary miseczek: B-H, obwody: 65-85 (zakres rozmiarów miseczek różni się w zależności od obwodu), cena: 129 zł]

[czytaj dalej]

 

© Stanikomania!
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci