Menu

Stanikomania!

przejdź na https://stanikomania.pl aby czytać dalej

Wpisy otagowane : zolty

Słoneczniki i cytryny

kasica_k

Po tych wszystkich słodkościach i przy upalnej pogodzie przydałoby się coś orzeźwiającego. Być może niektóre z Was pamiętają moje narzekania, że tak rzadko spotyka się w bieliźnie słoneczną bądź cytrynową żółć.

[czytaj dalej]

Ze szczypiorkiem!

kasica_k

Krótki update do notki cytrynowej. Kolekcja High Summer już szaleje w Bravissimo, jak zwykle o tej porze - dominują nastroje kwiatowo-owocowe, a wśród nówek, jak na zamówienie, słoneczny All The Fun Bra Kalyani:

Kalyani - All The Fun Bra

Do kompletu stringi z doczepianymi podwiązkami (nie pierwszy to model Kalyani z tego typu rozwiązaniem), choć przyznam, że wolałabym osobny pas do pończoch.

Wibrująca wersja malinowo-pomarańczowa jest równie kusząca. Zwracam uwagę na ramiączka:

Kalyani - All The Fun Bra

Wyglądają na cienkie i delikatne - jak i cały model. Niestety, czar może się nieco ulotnić, gdy przyjrzymy się fotografii „Alternative” dla wersji malinowej - ramiączka jakby szersze, a dolna część miseczki podszyta grubszą warstwą:

Kalyani - All The Fun Bra

Miseczki do rozmiaru HH - domyślam się, że „wzmocniona” wersja obowiązuje powyżej miseczki G, choć sklep w ogóle nie wspomina o tym w opisie!

A na deser coś dla wydekoltowanych amatorek pastelowych florali, czyli Capri - Masquerade w wydaniu letnim i przewiewnym (96% bawełny!). Uwaga: obwody od 28 (60), ale miseczki - o rozpaczy - tylko do G :(

Masquerade - Capri

[Zdjęcia: Bravissimo]

Nowości jest - rzecz jasna - więcej, i na pewno wrócimy jeszcze do tematu. Mam nadzieję, że także dział Sale niebawem się wzbogaci, bo na razie pustki w nim okrutne...

© Stanikomania!
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci