Menu

Stanikomania!

Dla obdarzonych sporym biustem: co, gdzie, za ile? Bielizna gustowna, kusząca i doskonale dopasowana. Odkryj swój Prawdziwy Rozmiar i ciesz się nim!

Wpisy otagowane : Elomi

Soraya, czyli detal wyeksponowany

kasica_k

 

Marka Elomi dawno nie gościła w mojej szufladzie na tzw. staniki bieżące :-) Najwyższy czas, by znów się tam pojawiła, zwłaszcza że dostarcza ostatnio prawdziwych cacek (zerknijcie tylko na firmową stronkę). Projektanci w szczególności nie oparli się popularnemu trendowi oplatania dekoltów paseczkami w ciekawych konfiguracjach. To plus świetny nadruk sprawiło, że zakochałam się w Sorai, choć wiem, że jest kontrowersyjna - nie wszystkim podobają się te paseczki w dekolcie, kolory... Mnie jednak kupiła natychmiast :-) Od razu zapowiem, że na przyszły sezon jesienno-zimowy szykuje się kolejny efektowny paseczkowiec. Zacznijmy jednak od tego, który już jest :-)

Elomi - Soraya, rozmiar: UK 36FF [produkowane rozmiary UK: 32GG-JJ, 34G-JJ, 36-40 DD-JJ, 42 DD-HH, 44 DD-G, 46DD (czyli obwody 70-105, miseczki brytyjskie DD-JJ); cena: 224 zł w sklepie myBra.pl]

[czytaj dalej]

 

Kaśka na Karaibach, czyli Elomi na wiosnę-lato 2016

kasica_k

Sezon zimowy jakby dobiega już końca, więc zobaczmy, co Elomi - marka dla pełnokształtnych kobiet :-) - szykuje nam na wiosnę i lato. Część kolekcji wchodzi już teraz do sklepów, zatem najwyższy czas przyjrzeć się jej dokładnie. Oglądając ją w zeszłym roku byłam zachwycona i to pierwsze wrażenie pozostało mi do teraz. Modele są superkolorowe - kojarzą się z tropikalnym rajem: kwiatami, motylami i drinkami z palemką :-) Mniej tu Freyowskiego rozmarzenia i spokoju, a więcej witalności i energii.

[czytaj dalej]

 

Czerwono-niebieska mozaika, czyli Elomi na jesień

kasica_k

Kolekcje jesienno-zimowe wchodzą już do sklepów, więc najwyższy czas przyjrzeć się im z bliska, zwłaszcza że pojawiają się już niusy o przyszłej wiośnie :-) Niedawno oglądałam na pokazie kolekcje wiosenne marek Freya, Fantasie i Elomi - po migawki z tej imprezy zapraszam Was na Facebooka i Instagrama. 

I w związku z tym mam pytanie do Was: czy lubicie wczesne sneak-peeki na przyszłe sezony, czy też wolicie obejrzeć zapowiedzi później, gdy kolekcja zaczyna już wchodzić do sprzedaży? :-) Jestem trochę w rozterce i stąd pewien bałagan czasowy we wpisach o kolekcjach :-) W każdym razie ta kolekcja to jeszcze nie wiosna, a najbliższa jesień. Niektóre modele są już w sklepach, a te wiosenne w dużej mierze będą stanowiły ich kontynuacje. Trochę nowego i ciekawego dzieje się bowiem w Elomi.

[czytaj dalej]

 

Elomi na wiosnę - Na oko może być :-)

kasica_k

Zanim wiosna na dobre się zacznie (bo ciężko tak do końca nazwać zimą to, co dotąd serwowała nam natura w styczniu :), muszę czym prędzej nadrobić braki w zapowiedziach wiosennych kolekcji - zwłaszcza że niektóre jaskółki zaczynają już trzepotać na sklepowych wieszakach :-) Kolekcja Elomi na wiosnę jest świeża, kwiatowa, kolorowa - nie tak jaskrawa jak propozycje marki Freya, raczej delikatniejsza i bardziej pastelowa, choć kilka mocniejszych akcentów też się znajdzie.

[czytaj dalej]

 

© Stanikomania!
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci