Menu

Stanikomania!

przejdź na https://stanikomania.pl aby czytać dalej

Wpisy otagowane : NESSA

Orzechowa Omena, czyli „minimizer” w wersji soft

kasica_k

Omena_zajawka01

Orzechowe kwiaty na czarnym tle trudno skojarzyć z inną porą roku, niż głęboka jesień. Nasza krajowa marka Nessa, znana z bardzo kolorowej bielizny (dość wspomnieć tęczową Valerię), w nowym modelu Omena dla odmiany poszła w temat „zimowego ogródka”. Najciekawsza jest tu jednak konstrukcja – nowy pomysł firmy na duże i bardzo duże biusty oraz figury plus size. I niech Was nie zraża nazwa! Minimizer by Nessa nie ma nic wspólnego z podobnie nazywającymi się modelami marek Triumph czy Marks&Spencer. Nie spłaszcza biustu w dramatyczny sposób, raczej obejmuje i „ogarnia” bez eksponowania i wysuwania do przodu. Zobaczcie, jak sprawuje się na żywym biuście!

[czytaj dalej]

 

Walory Valerii, czyli wiosenna tęcza!

kasica_k

Valerie_selfie_05_b

 

Zapowiadałam falę turkusu - i voilà, mamy kolejną turkusową lagunę, i to wzbogaconą tęczą. Valerie firmy Nessa była zapowiadana już jesienią, miała pojawić się zimą, tymczasem przyszła na wiosnę. Świetny moment na to, by nasze bieliźniane szuflady nabrały więcej barw, nieprawdaż? ;-) 

Przypomnę tylko, że biustonosze polskiej Nessy są w ścisłej czołówce sprzedaży w polskich salonach z brafittingiem, jeśli wierzyć ankietom, a mnóstwo stanikomaniaczek wypowiada się o nich z entuzjazmem. Dobre konstrukcje, szeroka rozmiarówka, solidne materiały powodują, że Nessa może śmiało stawać w szranki z wyspecjalizowanymi firmami brytyjskimi i jedyne, czego tym stanikom  być może jeszcze trochę brakuje, to większe designerskie wyrafinowanie. Na szczęście w tej kwestii, jak widać, nie brak firmie odwagi, co świetnie wróży na przyszłość. No to tęczujemy!

Nessa - Valerie, rozmiar: 85H [Rozmiary: 65 E-S, 70 D-R, 75 C-P, 80 B-O, 85 B-N, 90 B-M, 95 B-L,100 B-K, cena: ok. 170 zł; biustonosz został mi dostarczony przez producenta]

  

© Stanikomania!
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci