Menu

Stanikomania!

przejdź na https://stanikomania.pl aby czytać dalej

Wpisy otagowane : polskie-marki

„W hurtowni nie było”, czyli gdzie kupić polską bieliznę?

kasica_k

Mityng_Stanikoholiczek_10_18

Jak zapewne wiecie, z zakręconymi maniaczkami bielizny (oraz wszystkimi zainteresowanymi tym, jak dobrać stanik i skąd go wziąć) spotykamy się czasem w realu. Nasze spotkania nazywamy Mityngami Stanikoholiczek i spędzamy je między innymi na pogawędkach o tym, co i gdzie oraz za ile kupiłyśmy, połączonych z demonstracjami nabytków na żywo (w tym, a jakże, nabiustnie). Wertuje się też katalogi, które przywożę z kontraktacji i targów. Pokaźna ich część to katalogi polskich marek bielizny.

[czytaj dalej]

 

Maya na wiosenne roztopy

kasica_k

Gaia_Maya_selfie_12_b

 

Kiedy przyszła do mnie przesyłka z Mayą, oczy mojej duszy ujrzały krystaliczne strumienie i śniegi topniejące w promieniach wiosennego słońca ;-) A teraz tylko patrzeć, jak ten turkusik zacznie się kojarzyć bardziej z niezapominajkami, niż soplami lodu na tle błękitnego nieba. Czeka nas wielka turkusowo-błękitna fala w tym sezonie, więc jeśli kochacie turkusy, śledźcie najbliższe recenzje! Oprócz wesołego koloru Maya rozweseliła mnie także fajnie układającym biust krojem oraz tym, że jest wygodna oraz pasuje (załapałam się na rozmiarówkę), co stanowiło miłą niespodziankę. Do rzeczy zatem. 

Gaia - Maya [Rozmiary: 65 E-K, 70 D-J, 75 C-I, 80 B-H, 85 B-G, 90 B-F, 95 B-E, cena regularna: 94,90 zł, zobacz zniżkę na końcu notki! :-) Biustonosz został mi dostarczony przez firmę].

 

© Stanikomania!
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci