Menu

Stanikomania!

Dla obdarzonych sporym biustem: co, gdzie, za ile? Bielizna gustowna, kusząca i doskonale dopasowana. Odkryj swój Prawdziwy Rozmiar i ciesz się nim!

Wpisy otagowane : side-support

Flowery, czyli superpodnośnik od Avy

kasica_k

Flowery – tak zwie się model AV 1413 z wiosennej kolekcji firmy Ava, którym zachwycałam się już jesienią zeszłego roku na targach w Łodzi. Wówczas moją uwagę przykuł wzór, jak na polską bieliznę - wyjątkowy. Polscy projektanci przeważnie stronią od wyrazistych deseni i kontrastów, hołdując tradycyjnej bieliźnianej „piżamkowej” estetyce kropeczek czy rzucików na bladym tle lub jednolicie ubarwionych koronek bądź haftów. Jeśli chodzi o konstrukcje – już wtedy spodziewałam się po Kwietniczce wiele dobrego, zważywszy jej krój (konstrukcja typu side-support w wydaniu Avy już raz doskonale się u mnie sprawdziła - a nawet dwa razy - bo sprawiłam sobie też brzoskwiniowego side-supporta z simplexem). Testy nie rozczarowały mnie. Oto jak sprawuje się ten model „w akcji”.

Ava – Flowery (AV 1413), krój: soft (side support), rozmiar: 85F [Rozmiary: 65 E-J, 70 D-J, 75 C-I, 80 B-H, 85 B-G, 90 B-F, 95 B-E, 100 B-D; rozmiary tzw. maxi: 75 J-L, 80 I-K, 85 H-J, 90 G-I, 95 F-H, 100 E-G], cena: 81,99 - 91,99 zł (maxi); cena fig 45,50 zł w sklepie firmowym Ava; biustonosz został mi dostarczony przez producenta].

[czytaj dalej]

 

Envy - zazdrostka w pepitkę :-)

kasica_k

Znowu przedstawię Wam coś z bazówki :-) Za to z sezonowym wstępem. O Jasmine, balkonetce marki Panache, słychać już od jesieni 2012. Uległam jej urokowi - entuzjastycznie opisałam dla Was wersję czarno-ptasią, następnie sprawiłam sobie różową. Nie skusiłam się natomiast na panterkę - z obecnego sezonu zdecydowanie wolę wersję kwiatową w tonacji bzowo-jaśminowej. Najbardziej jednak wyczekuję kolejnej jesiennej - czarnej w wielobarwne kwiaty... [...] W charakterze bazowej Jasmine firma Panache wymyśliła właśnie Envy.

Panache - Envy, rozmiar: 36G, kolor: cielisty [Rozmiary: 30-38 D-K, cena: 185 zł w sklepie MyBra.pl, dla Was specjalna zniżka - info na końcu notki! Biustonosz został mi dostarczony do recenzji przez dystrybutora]

[czytaj dalej]

 

Czy Marvel jest Marvellous?

kasica_k

Być może nieco Was rozczaruję, ale zamiast obiecanej kolekcji Frejek na sezon jesienny zaatakuję Was tymczasowo zwykłą recenzją - czegoś z kolekcji nawet nie wiosenej, a nudziarsko bazowej. Jest to jednak jeszcze wciąż nówka, i to nówka zdecydowanie wymagająca komentarza.

Freya - Marvel, kolor: czarny, rozmiar: 36FF [dostępne rozmiary: 28-36 D-H, 38 D-GG; cena: £30 (Figleaves.com), polskie sklepy: 201 zł; biustonosz został mi dostarczony do recenzji przez dystrybutora]

[czytaj dalej]

 

Mayowe wierzby w środku zimy

kasica_k

May - na widok tych różyczek na wieczornym niebie pomyślałam od razu, że chcę się z nią zaprzyjaźnić. Już w czasie pokazu zwinęłam po cichu próbkę i przymierzyłam w miejscu odosobnionym, by doznać przyjemnego zaskoczenia krojem i wygodą, choć rozmiar jednak był nie ten. Pokazowe próbki występują bowiem w rozmiarze 36F, czyli o 2 miski mniej niż zwykle naszam. Jak się jednak ostatecznie okazało, w tym full-cupowym kroju marki Sculptresse, który debiutował zeszłej wiosny jako Willow, potrzebna mi miseczka mniejsza od zwykłej o 1 oczko.

[czytaj dalej]

 

© Stanikomania!
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci