Menu

Stanikomania!

Dla obdarzonych sporym biustem: co, gdzie, za ile? Bielizna gustowna, kusząca i doskonale dopasowana. Odkryj swój Prawdziwy Rozmiar i ciesz się nim!

Wpisy otagowane : sklepy-stacjonarne

Gdzie kupić dobry stanik? Spis Dobrych Sklepów!

kasica_k

foto: stock

W kwestii zaopatrzenia w dobre staniki trzeba powiedzieć wyraźnie, że nie samym internetem człowiek żyje. Zwłaszcza jeśli dopiero zaczyna przygodę z tematem dokładnego, a nie tylko jako-takiego dopasowania i marzy o tym, by móc w krótkim czasie przymierzyć dużo rozmiarów i modeli - a nie może zamrozić w tym celu dużej ilości pieniędzy. Sklepy stacjonarne są nam niezbędne i twierdzę to z przekonaniem mimo wielkiej miłości do internetowego kupowania. I to nie byle jakie sklepy, ale sklepy dobre, z dużym wyborem rozmiarów, marek, modeli i pomocną (a nie: wciskającą towar na siłę) obsługą.

Teraz, po wielu miesiącach pracy, za którą bardzo Wam wszystkim dziękuję, mogę już napisać, że nowy Spis Dobrych Sklepów POWSTAŁ :-)

 

[czytaj dalej]

Popołudnie w strefie premium, czyli Boutique Bielizny w Modo :-)

kasica_k

 

Marlies Dekkers - model Dancing Princess

 Zapraszam Was na wizytę w kolejnym bra-miejscu :-) Tym razem to jeden ze stołecznych sklepów z bielizną. Salon ten jest kolejną placówką znanego Wam już Boutique Bielizny, mieszczącą się w niedawno otwartym centrum handlowym Modo Domy Mody na Łopuszańskiej 22. W Modo mieści się zresztą kilka ciekawych bra-sklepów, w tym firmowy salon polskiej marki Alles, salon Change, czy wielomarkowe sklepy, w których można kupić produkty polskich firm (m.in. Nipplexu czy Gai).

[czytaj dalej]

 

Cuda z biustu, czyli z wizytą w Szyfonierze

kasica_k

Zapraszam Was na dalszy ciąg przechadzki po stanikowej Łodzi :-) Tym razem będzie o sklepie, który, jak być może niektóre z Was wiedzą, od początku zrośnięty był z biuściastą społecznością. Nie ja pierwsza zdałam relację z odwiedzin w Szyfonierze - polecam Wam także wywiad opublikowany wiosną 2011 roku w blogu Smallcup. Do Szyfoniery trafiłam październikowym popołudniem, nieco pochmurnym, toteż wnętrza wyglądają na zdjęciach trochę mrocznie, ale zapewniam Was, że panuje tam bardzo ciepła atmosfera - dokładnie tak samo, jak 3 lata temu :-)

[czytaj dalej]

 

© Stanikomania!
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci