Menu

Stanikomania!

przejdź na https://stanikomania.pl aby czytać dalej

Wpisy otagowane : kinga

Stare złoto, burgund i niebo, czyli jesienna kolekcja Kingi

kasica_k

 

Kinga przez długi czas była dla mnie marką dość tajemniczą i wcale nie łatwo dostępną. W sklepie firmowym biustonosze mają tendencję do szybkiego znikania, a mój rozmiar - 80H - nie jest tam obficie reprezentowany (a mój ulubiony onlajn z polską bielizną - Kontri.pl - Kingi nie prowadzi). Co ciekawe, w katalogu dużych miseczek nie brakuje, a przedstawiciele firmy na łódzkich targach zawsze chętnie chwalili się rozmiarami K czy M. Aktualny sezon zamierzam pilnie śledzić, bo kilka modeli mnie zainteresowało - a i od Was chętnie się dowiem, co sądzicie o tej marce i gdzie znajdujecie jej najlepsze źródełka ;-) 

 

Błękitna Laguna, czyli rozwój wertykalny :-)

kasica_k

Przed Wami następne cacko z wiosennych kolekcji made in Poland :-) Kolejną marką, która zaskoczyła mnie na Salonie Bielizny interesującą kolorystycznie i rozmiarowo ofertą, była Kinga. Miękka typowa balkonetka w kolekcji jest jedna (pomarańczowy Mango Splash II). Oprócz tego jednak pojawiło się coś, co natychmiast przykuło moją uwagę - konstrukcja z pionowym szwem à la half-cup (przez firmę zwana formą 800), doprowadzona do 80H (graniczne rozmiary: 65-70J, 75I, 80H, 85G). Zmieszczę się, czy się nie zmieszczę? - zastanawiałam się :-) Z pomocą przyszła firma, przysyłając mi egzemplarz modelu Blue Lagoon III do recenzji. Zmieściłam się jakoś - a poniżej, co z tego wynikło.

Kinga - Blue Lagoon III, rozmiar: 80H [Rozmiary: 65 D-J, 70 C-J, 75 B-I, 80 B-H, 85 B-G, cena: 105,70 zł w sklepie firmowym; biustonosz został mi dostarczony do recenzji przez firmę Kinga]

[czytaj dalej]

 

© Stanikomania!
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci