Menu

Stanikomania!

Dla obdarzonych sporym biustem: co, gdzie, za ile? Bielizna gustowna, kusząca i doskonale dopasowana. Odkryj swój Prawdziwy Rozmiar i ciesz się nim!

Wpisy otagowane : Empreinte

Popołudnie w strefie premium, czyli Boutique Bielizny w Modo :-)

kasica_k

 

Marlies Dekkers - model Dancing Princess

 Zapraszam Was na wizytę w kolejnym bra-miejscu :-) Tym razem to jeden ze stołecznych sklepów z bielizną. Salon ten jest kolejną placówką znanego Wam już Boutique Bielizny, mieszczącą się w niedawno otwartym centrum handlowym Modo Domy Mody na Łopuszańskiej 22. W Modo mieści się zresztą kilka ciekawych bra-sklepów, w tym firmowy salon polskiej marki Alles, salon Change, czy wielomarkowe sklepy, w których można kupić produkty polskich firm (m.in. Nipplexu czy Gai).

[czytaj dalej]

 

Piękna Irina, czyli w objęciach luksusu

kasica_k

 Czy wiecie, że niemal przez całe swoje stanikomaniackie życie marzyłam o biustonoszu Empreinte? Pierwszy raz o tej francuskiej marce, przeznaczonej dla nieco bardziej biuściastych kobiet, dowiedziałam się od polskiej firmy Avocado, która oferowała ją w nieistniejącym już butiku w Warszawie. Zakochałam się po przymierzeniu modelu Thalia, który wówczas oferowano do miseczki F. Był prawie dobry... ale jednak za mały. Byłam zachwycona kształtem piersi w tej balkonetce oraz haftem, który robił mi z biustu wizualny cud. 

Empreinte - Irina, rozmiar: 80G, kolor: grafitowy [Rozmiary miseczek: C-G, obwody: 75-90, cena: 549 zł - uwaga rabat dla stanikomaniaczek - info na końcu notki; biustonosz został mi dostarczony przez sklep Boutique Bielizny.]

[czytaj dalej]

 

© Stanikomania!
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci