Menu

Stanikomania!

Dla obdarzonych sporym biustem: co, gdzie, za ile? Bielizna gustowna, kusząca i doskonale dopasowana. Odkryj swój Prawdziwy Rozmiar i ciesz się nim!

Wpisy otagowane : targi-size

Nie tylko plusy, czyli o Targach Size+

kasica_k

Jako matrona medialna (żałując strasznie, że określenie to nie przyszło mi do głowy wcześniej :) zdam Wam teraz relację z wizyty na pierwszych polskich Targach Size+ :-) Mam sporo pozytywnych wrażeń, ale i pewne zastrzeżenia. W sumie jednak pobyt na Targach okazał się ciekawym doświadczeniem i mam nadzieję na powtórkę - czyli kolejną, jeszcze lepszą edycję Targów.

[czytaj dalej]

 

DD+, Size+ - idziemy na Targi!

kasica_k

To będzie wpis bez precedensu, i to z dwóch powodów. Oto po raz pierwszy w historii, 14 czerwca w Warszawie odbędą się w Polsce Targi Size+, a na nich - odzież oraz bielizna dla kobiet: o pełnych kształtach, dużych, tęższych, pulchnych, krągłych, obfitych, czy jak zechcemy je nazwać (w tym i grubych - bo prywatnie jestem za tym, by odczarować to słowo i przestać się go obawiać :-). Chodzi o rozmiary, które w odzieżowym czy bieliźnianym głównym nurcie są słabo obecne - XL i powyżej, 44 i więcej. A drugi precedens - to fakt, że po raz pierwszy w swoim blogowym życiu zostałam prawdziwą patronką medialną ;-)

[czytaj dalej]

 

© Stanikomania!
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci