Menu

Stanikomania!

Dla obdarzonych sporym biustem: co, gdzie, za ile? Bielizna gustowna, kusząca i doskonale dopasowana. Odkryj swój Prawdziwy Rozmiar i ciesz się nim!

Wpisy otagowane : Kusidelko

Kusidełkiem usidlone, czyli Konkurs Piękności 2015 rozstrzygnięty

kasica_k

Kto wygrał plebiscyt na Najpiękniejszy Biustonosz, już wiemy - czas poznać laureatki towarzyszącego mu konkursu. Jak zwykle, prac było dużo, a poziom wysoki i na nagrody zasłużyło moim zdaniem dużo więcej prac, niż je otrzymało - ale to już tradycja w stanikomaniackich konkursach :-)

Na konkurs przysłałyście ponad 50 prac - wypowiedzi na temat Jaka bielizna jest dla ciebie najpiękniejsza i dlaczego?

[czytaj dalej]

 

Mamy Najpiękniejsze! Wyniki plebiscytu na Najpiękniejszy Biustonosz

kasica_k

Już najwyższy czas na wyniki plebiscytu na Najpiękniejszy Biustonosz vel Kusidełko! Musiałyście czekać na nie nieco dłużej, niż planowałam - najpierw przedłużyłam trochę termin głosowania, a potem choroba pokrzyżowała mi plany. Dlatego, by nie trzymać Was dłużej w niepewności, wyniki będę tym razem publikowała stopniowo. Długość tego wpisu będzie przyrastać w miarę przygotowywania przeze mnie kolejnych segmentów naszego rankingu :-)

[czytaj dalej]

 

Najpiękniejszy Biustonosz - głosowanie!

kasica_k

Czas na wybory Najpiękniejszego! Po raz piąty w historii Stanikomanii spośród zgłoszonych przez Was pracowicie kandydatur (dziekuję!) wybieramy najbardziej urodziwy model. Poprzednie cztery edycje zwane były Kusidełkiem - tym razem co prawda Kusidełko znalazło się w podtytule, ale mam nadzieję, że to głosowanie będzie kontynuowało tradycję poprzednich i że padnie w nim równie dużo, a może i więcej głosów :-)

[czytaj dalej]

 

Plebiscyt na Najpiękniejszy Biustonosz - zbieramy kandydatury!

kasica_k

Historia stanikomaniackich plebiscytów jest już całkiem obfita. Ostatnie lata należały do specjalistycznych konkurencji: Wygodniczek, Najlepszy Bezramiączkowiec, Najlepszy Cielisty... Na pewno jednak pamiętacie, od czego się zaczęło: od Kusidełka! Na Kusidełko, czyli najbardziej kuszący (w szerokim rozumieniu tego słowa) stanik głosowałyśmy 4 razy, w tym ostatni raz w 2011 roku.

[czytaj dalej]

 

© Stanikomania!
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci