Menu

Stanikomania!

Dla obdarzonych sporym biustem: co, gdzie, za ile? Bielizna gustowna, kusząca i doskonale dopasowana. Odkryj swój Prawdziwy Rozmiar i ciesz się nim!

Wpisy otagowane : Panache-Black

Panache Black... & Navy

kasica_k

Panache Black - to marka, którą właściwie można byłoby nazwać mikromarką, oferuje bowiem mało liczny, choć spójny stylistycznie zestaw modeli. Czemu Czarnego Panasza wciąż jest tak mało? Tego nie wiem... Wiem, że z coraz większą ciekawością wypatruję kolejnych kolekcji. Mam wrażenie, że firma wciąż eksperymentuje z tą marką. Pojawiają się w niej designerskie pomysły, nieobecne w „zwykłym” Panache (choć konstrukcje zwykle czerpane są z innych marek tej firmy).

[czytaj dalej]

 

Minimalistyczna Esmeralda

kasica_k

Esme zwróciła moją uwagę dwiema rzeczami: kolorem i krojem. Kolorem - po pierwsze dlatego, że to jeden z do niedawna nielicznych nieczarnych (i niebiałych oraz niebeżowych) staników marki Panache Black :-) Granat to nowa czerń - zawsze to powtarzałam ;-) Lubię granat w bieliźnie, podobnie jak inne ciemne kolory mogące grać rolę zamiennika klasycznej czerni.

Panache Black - Esme, rozmiar: 38FF [Rozmiary: UK 28-38 D-K, cena: ok. 309 zł; biustonosz został mi dostarczony przez dystrybutora]

[czytaj dalej]

 

Black czyli blue&red :-) Kolekcja Panache Black na wiosnę 2016

kasica_k

Kolejna kolekcja, której brakuje nam do przyszłowiosennej układanki :-) Trafniej byłoby chyba nazwać ją minikolekcją. Dwa z pięciu wstępnie proponowanych modeli sezonowych nie wejdą bowiem do produkcji, została więc mało imponująca liczba trzech, plus bazowe kolory jednego z nich oraz bazowa seria ślubna. To, co zostało, cieszy jednak moje oko, zwłaszcza frakcja blue, tym bardziej, że jest reprezentowana przez modele miękkie.

Kilka słów o marce Panache Black: jest to marka produkowana przez brytyjską firmę Panache, obok takich marek jak Cleo, Sculptresse, Panache Sport oraz bezprzymiotnikowego Panache :-)

[czytaj dalej]

 

Turkus to nowa czerń, czyli Panache Black mniej black ;-)

kasica_k

 

Panache Black to młoda marka, i określenie to pasuje tu bardziej niż „nowa”, ma bowiem bogaty rodowód. Jej pierwszą kolekcję, na tegoroczną wiosnę i lato, prezentowałam Wam rok temu. Po kolorowych „Maskaradkach”, których miała być następczynią, jej bardzo stonowany charakter mocno zaskoczył fanki tamtej, nieistniejącej już marki. Byłam ogromnie ciekawa, w jakim kierunku pójdą następne kolekcje Panache Black. Czy dalej będzie czarno-beżowo?

[czytaj dalej]

 

© Stanikomania!
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci