Menu

Stanikomania!

przejdź na https://stanikomania.pl aby czytać dalej

Wpisy otagowane : cialopozytywnosc

Nie przepraszam za biust

kasica_k

Nieprzepraszamzabiust_01_zajawka

Bardzo fajną i ważną częścią prowadzenia Stanikomanii jest dla mnie odpowiadanie na Wasze pytania. Najczęściej pytacie o to, jak dobrać biustonosz – rozmiar, krój, model, albo gdzie kupić stanik w określonym rozmiarze i odpowiadający Waszym potrzebom. Cieszę się, że pytacie – bo to znaczy, że szukacie i wymagacie dla siebie dobrych i pięknych rzeczy. A Stanikomania jest po to, by pomóc Wam to znaleźć.

Jedna rzecz czasem mnie uderza w pytaniach i komentarzach – pojawia się ona w momencie, gdy rozmowa zahacza o temat ciała. Wtedy okazuje się, jak przedziwny mamy do niego stosunek.

[czytaj dalej]

 

Prawda o naszych ciałach. Pięć ciałopozytywnych stron, które warto znać

kasica_k

cialopozytywne_zajawka_fb

Kiedy zaczęłam interesować się bielizną i brafittingiem, dowiedziałam się dwóch ważnych rzeczy na temat ciała: 1) że są kobiety, które mają takie piersi, jak ja oraz takie, które mają je zupełnie, ale to zupełnie inne – na mnóstwo sposobów, których sobie nawet nie wyobrażałam, 2) że ogromna liczba kobiet, może nawet większość, jest głęboko przekonana, że ich piersi są brzydkie, nienormalne, dziwaczne i nikt na świecie nie ma podobnych. Komentarze, które zaczęłam dostawać od Was, pytania i prywatne prośby o porady bieliźniane obnażyły smutną prawdę: ogromna liczba kobiet żyje ze świadomością posiadania „zdefektowanych” ciał. Które w rzeczywistości mieszczą się całkowicie w normie.

[czytaj dalej]

 

© Stanikomania!
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci