Menu

Stanikomania!

Dla obdarzonych sporym biustem: co, gdzie, za ile? Bielizna gustowna, kusząca i doskonale dopasowana. Odkryj swój Prawdziwy Rozmiar i ciesz się nim!

Wpisy otagowane : Charnos

Jesienne fiołki od Charnosa

kasica_k

Charnos to marka brytyjska, dystrybuowana w Polsce przez firmę Alter Id. Według strony firmowej rozmiary modeli Charnosa sięgają obecnie do brytyjskiego H, a rozmiary pod biustem to zakres 30-40 (65-90). Sztandarowy model Charnosa, Cherub, nie chciał na moim biuście leżeć i po kilku przymiarkach na długo zapomniałam o tej marce. Jednak od pewnego czasu chodzą słuchy, że firma Charnos poprawia konstrukcje i zaczyna gonić D-plusową czołówkę. Przykładem tej tendencji jest dzisiejszy bohater Violet, który debiutował zeszłej wiosny. Czy daje sobie radę z moim biustem? Sprawdzimy! :-)

Charnos - Violet, rozmiar: 36FF, kolor: różowo-fioletowy [Rozmiary: 32 C-J, 34-38 B-J, cena: 199 zł; biustonosz otrzymałam od dystrybutora]

[czytaj dalej]

 

Wiosna w Edenie, czyli przerwa na Charnosa

kasica_k

Do tej pory gościli u nas ci zadomowieni na naszym DD-plusowym podwórku na tyle, że opisy ich kolekcji należą już do stanikomaniackiej tradycji. Proponuję jednak wyłonić się na chwilę z głównego nurtu i rzucić okiem na markę początkującą na naszym rynku, a mianowicie brytyjskiego Charnosa i jego aktualną kolekcję wiosenną, która lada moment powinna pojawić się w sklepach.

[czytaj dalej]

 

© Stanikomania!
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci