Menu

Stanikomania!

Dla obdarzonych sporym biustem: co, gdzie, za ile? Bielizna gustowna, kusząca i doskonale dopasowana. Odkryj swój Prawdziwy Rozmiar i ciesz się nim!

Wpisy otagowane : miekki

Bravissimo Lulu – Unmetking ;-)

kasica_k

Unmetking_Lulu3

W ramach wakacyjnej odmiany postanowiłam zamiast recenzji zrobić filmik na spontanie :-) A na nim – mój kolejny nabytek z firmy Bravissimo, czyli miękki stanik z pionowymi szwami w przyjemnym miętowym kolorze – model Lulu. Zapraszam na filmik! :-)  

[czytaj dalej]

 

Czarny Fetysz pod kontrolą

kasica_k

Fetysz_zajawka_fb

Ostatnią kolekcję paseczkowo-tiulowych cage bras Ewy Michalak (Fetysz, W Sieci, Buduar) powitałam co prawda z entuzjazmem (lubię i paski, i tiule), z drugiej strony – znałam już przecież jaskółkę tego trendu u Ewy – Ty Wiesz – więc pęd do testów był już nie tak wielki. Zmniejszyła go też burza w internetach, którą te projekty wywołały, zwłaszcza w środowisku blogerek plus size i ich fanek oraz… hejterek. Gdy już wydawało się, że dzięki dyskusjom na temat „szynek w siatce” i hasztagu #baleronynainstagramwszyscy „paseczkowce” Ewy Michalak znają, stwierdziłam, że jeszcze jeden biust w Fetyszu w blogo- i instasferze to już byłby przesyt. A potem zmieniłam zdanie.

[czytaj dalej]

 

© Stanikomania!
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci